Nowoczesne wyposażenie łazienki – na jaką ceramikę postawić?

Nowoczesne wyposażenie łazienki – na jaką ceramikę postawić?

Trudno uwierzyć, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu posiadanie łazienki w domu było luksusem. Dzisiaj tego typu pomieszczenie znajduje się praktycznie w każdym domu i z reguły jest urządzone niezwykle nowocześnie i stylowo. W wielu przypadkach łazienka staje się aranżacyjną perełką. A produktów z kategorii ceramiki sanitarnej jest na rynku wiele. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę i co wybrać, aby nasza łazienka była elegancka i nowoczesna? Czytaj dalej

Laufen, czyli szwajcarska precyzja i nowoczesne wzornictwo

Marką, która ewoluowała wraz z rozwojem szeroko pojętej technologii sanitarnej, jest szwajcarska firma Laufen. W wielu kwestiach była ona prekursorem nowoczesnych rozwiązań, zarówno w zakresie mechanizacji produkcji ceramiki sanitarnej - w tym wprowadzenia jednej z najbardziej wydajnych metod produkcyjnych, czyli ciśnieniowego odlewania ceramiki sanitarnej, jak i tworzenia wyrobów ceramicznych o nowoczesnych i oryginalnym wzornictwie.


Nowoczesne wyposażenie łazienki – na jaką ceramikę postawić?

 

Czytaj również: Montaż ceramiki sanitarnej - umywalkę i wolnostojącą miskę WC zamocujemy samodzielnie


Laufen funkcjonuje na rynku już od 1892 roku, zatem doświadczenie firmy jest bezcenne. A oferta produktowa całkowicie wyjątkowa i obejmuje przede wszystkim nowoczesne miski WC, umywalki oraz wanny. Produkty szwajcarskiej marki odznaczają się ciekawym wzornictwem. Co umożliwia opracowany przez nią w 2013 roku niezwykle wytrzymały, ekologiczny i prosty w kształtowaniu materiał SaphirKeramik, który pozwala tworzyć ceramikę łazienkową o ultracienkich krawędziach i fantazyjnych kształtach.


Miski WC pro rimlesss - nowoczesny design w praktycznej odsłonie

Jednym z niezwykle ciekawych wyrobów dostępnych w ofercie marki jest miska wisząca WC Laufen Pro Rimless. Łazienka wyposażona w tego typu toaletę nie tylko prezentuje się nowocześnie, ale przede wszystkim jest niezwykle praktyczna. Miski podwieszane same w sobie pozwalają na łatwe utrzymanie czystości w łazience, są przy tym minimalistyczne i zajmują niewiele miejsca. Jeśli dodatkowo jest to miska rimless, czyli bezrantowa, znika problem z utrzymaniem higieny i czystości samej miski. To jednak nie koniec!


Toaleta myjąca Laufen - miska WC nowej generacji

Najnowsza oferta Laufen w kwestii ceramiki łazienkowej to kolejny krok milowy na drodze nowoczesnych rozwiązań sanitarnych w Europie. Innowacyjna toaleta myjąca Laufen jest nie tylko niezwykle stylowa, bezrantowa i podwieszana, ale także dzięki wmontowanej dyskretnej dyszy natryskowej (wysuwa się ją za pomocą stylowego pokrętła umocowanego z boku muszli), możliwe jest korzystanie z WC przy zachowaniu pełnej higieny.


Nowoczesne wyposażenie łazienki – na jaką ceramikę postawić?

 

Czytaj również: Toalety w nowoczesnych łazienkach są nie tylko estetyczne, ale również ekonomiczne


Dodatkowo muszla pokryta jest specjalną powłoką LCC, ułatwiającą utrzymanie miski w czystości. Posiada ona również zintegrowaną funkcję odkamieniania. A ukłonem w kierunku ekologii jest także ekonomiczny i jednocześnie wydajny strumień spłukiwania - do 3,5 litrów wody na minutę.


Pozostałe produkty Laufen, takie jak wanny i umywalki, również odznaczają się wysoką jakością, nowoczesnością i niezwykle ciekawym wzornictwem. Dlatego też, jeśli chcemy, aby nasza łazienka była wyjątkowa i nowoczesna pod każdym względem, warto zainteresować się wyrobami tej wyjątkowej europejskiej marki.

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17204 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >