Okap nablatowy - idealne rozwiązanie

Okap nablatowy - idealne rozwiązanie

Okap nablatowy odpowiada na potrzeby współczesnego użytkownika. Urządzenie jest przykładem uniwersalnego designu, na który składa się prosta forma, połączenie stali i czarnego szkła z praktycznym zastosowaniem w przestrzeni kuchennej. Czytaj dalej

 

Okap nablatowy Franke Downdraft  zakwalifikował się do finału konkursu Dobry Wzór 2014, organizowanego już po raz dwudziesty pierwszy przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Grono finalistów zostało wyłonione spośród najlepiej zaprojektowanych produktów i usług oferowanych na polskim rynku.  

 

 

Czytaj również: Laminaty wysokociśnienioweOgólnopolski konkurs Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku. Nagrodą w konkursie jest znak i certyfikat Dobry Wzór. 
Uroczyste ogłoszenie wyników i gala konkursu odbędą się 23 października 2014 roku w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Nagrodzone produkty, podobnie jak w poprzednich latach, będzie można oglądać na pokonkursowej wystawie w siedzibie organizatora.

 

 

 

Czytaj również: Okap do zabudowy

 

 Po ukryciu w szafce, zajmuje niewiele miejsca, widoczny pozostaje jedynie panel o szerokości 9,5 cm. Podczas pracy okap unosi się ponad powierzchnię blatu na wysokość 40 cm. Dzięki wydajnemu silnikowi, urządzenie może oczyścić nawet 725 m3 w ciągu 1 godziny. Nie bez znaczenia jest cichy tryb pracy, który podczas intensywnego biegu osiąga głośność porównywalną z rozmową dwóch osób. Urządzenie posiada funkcjonalne oświetlenie LED, pracuje w czterech trybach, w tym jednym intensywnym, dodatkowo istnieje możliwość sterowania za pomocą pilota. 

 

 


Źródło: pressnewss.pl / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16327 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >