Panele podłogowe: nowe panele laminowane Dąb Tarbek Ciemny

Panele podłogowe: nowe panele laminowane Dąb Tarbek Ciemny

Zdecydowany i odważny kolor paneli laminowanych Dąb Tarbek Ciemny, sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować z wystrojem swojego domu. Czytaj dalej

Nowe panele laminowane Dąb Tarbek Ciemny to niebanalne rozwiązanie zwłaszcza w dużych, przestronnych salonach. Ich głęboki kolor nadaje wnętrzu wytwornego i niebanalnego charakteru. Wszystkie panele z kolekcji Nature charakteryzują się synchroniczną strukturą podłogi, która pozwala na osiągnięcie całkowitej naturalności wzoru. Dzięki temu jest ona wiernym odzwierciedleniem rysunku prawdziwego drewna.Panele z kolekcji Nature wprowadzą do wnętrz piękno i atmosferę luksusowej elegancji.

 

 

Ten wzór paneli marki Classen to doskonały kontrast dla jasnych ścian oraz akcesoriów. Dobrze skomponuje się także z dodatkami w nasyconych barwach, które ożywią wnętrze. Panele Dąb Tarbek Ciemny świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w biurze lub gabinecie. Jeśli połączymy je z minimalistycznym wnętrzem, w którym dominującym elementem będą jasne ściany i skórzane meble, otrzymamy eleganckie biuro o wysokim standardzie.


Wysoka jakość i prosty montaż

Panele laminowane Dąb Tarbek Ciemny z kolekcji Nature marki Classen to przede wszystkim doskonała jakość oraz wysoka klasa odporności na ścieranie - AC4. Krawędzie paneli pokryte są mieszanką wosków Isowaxx, które zaraz po montażu zapewniają solidne i trwałe uszczelnienie oraz zabezpieczenie przed wilgocią. Szybkie i proste ułożenie podłogi zapewnia bezklejowy system Classen Megaloc.

 

 

W kolekcji Nature, poza panelami Dąb Tarbek Ciemny, znajdziemy jeszcze 4 wzory: Dąb Tarbek Naturalny, Dąb Tarbek Jasny, Dąb Tarbek Szary oraz Dąb Tarbek Brązowy.

 

Grubość: 8 mm
Powierzchnia: struktura synchroniczna
Klasa ścieralności: AC4
Klasa użyteczności: 32
Gwarancja: 15  lat w pomieszczeniach mieszkalnych,  3  lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: Classen Megaloc
Dystrybutor: Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13
 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >