Pielęgnacja podłóg drewnianych – HG czysty, błyszczący parkiet

Pielęgnacja podłóg drewnianych – HG czysty, błyszczący parkiet

Drewniane podłogi wnoszą do wnętrz klimat ciepła i elegancji. Jednak drewno jest materiałem naturalnym i mimo obróbki technologicznej oraz warstw zabezpieczeń ulega zużyciu.

Aby utrwalić naturalne piękno drewnianych parkietów i przedłużyć ich żywotność do czyszczenia i pielęgnacji warto stosować produkty dedykowane jak np. HG czysty, błyszczący parkiet. 

Podłogi wykonane z drewna doskonale komponują się zarówno z klasycznym wnętrzem wiktoriańskiej posiadłości, jak i nowoczesnym loftem. Mimo że są trwałe, codzienna eksploatacja naraża je na powstawanie zarysowań i drobnych uszkodzeń. Po latach użytkowania podłoga drewniana może wymagać ponownego cyklinowania i lakierowania.
Aby uniknąć ukrywania nieestetycznie wyglądających, zniszczonych fragmentów parkietu pod chodnikiem czy dywanem, warto do jego pielęgnacji stosować środki, które nie tylko czyszczą powierzchnię, ale także przywracają jej blask. 

Na wysoki połysk


HG czysty, błyszczący parkiet to preparat dedykowany do codziennej pielęgnacji drewna lakierowanego i bejcowanego, w tym parkietów zabezpieczanych lakierem. Skutecznie czyści wszelkie zabrudzenia oraz przywraca połysk podłogom drewnianym. Dodatkowo uzupełnia drobne rysy w politurze, dzięki czemu podłoga wygląda jak „nowa”. HG czysty, błyszczący parkiet wzmacnia naturalny kolor drewna i uwydatnia jego usłojenie.
Duża wydajność produktu sprawia, iż należy go rozcieńczać z wodą w stosunku 1/100. Zamoczonym w roztworze, wilgotnym mopem przeciera się czyszczoną powierzchnię i pozostawia do wyschnięcia. Co ważne, preparat nie wymaga dodatkowego płukania, ani polerowania czyszczonej podłogi. HG czysty, błyszczący parkiet pozostawia świeży zapach w wysprzątanym pomieszczeniu. 
Lakierowane i bejcowane podłogi drewniane wymagają szczególnej ochrony, zwłaszcza w pomieszczeniach mocniej eksploatowanych jak hole, czy korytarze. HG czysty, błyszczący parkiet pielęgnuje czyszczony parkiet, pozwalając cieszyć się jego pięknem znacznie dłużej.

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Podłoga Liczba postów: 70 Grupa: Najnowsze t... Witam Wszystkich Użytkowników na forum,. Tutaj w zdecydowanej mierze rodzaj podłogi zależy od pomieszczenia, płytki bardzo dobrze sprawdzą się np: w kuchni, z k...
  • Szkolenie BHP Liczba postów: 173 Grupa: Porady i op... Jeśli chodzi o kursy różnego typu, to ze swojej strony mogę polecić https://oszomega.eu/szkolenia-i-kursy/- na tej stronie, co ją wysłałem są wyszczególnione ws...
  • Dodatki do salonu Liczba postów: 119 Grupa: Ciekawe pom... Nie mam pomysłów na dodatki w salonie ____ https://www.noclegowo.pl/po goda/chlapowo/
  • Fototapety na ścianach Liczba postów: 139 Grupa: Ciekawe pom... O nie, tylko nie fototapeta! Słuchajcie, lepiej kupić duży obraz!
  • Dobór odpowiedniej słuchawki prysznicowej Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Ja również niedawno kupiłem nową słuchawkę prysznicową, ponieważ stara była już zużyta i przeciekała. Dokładniej wybrałem słuchawkę 3-funkcyjną z oferty sklepu:...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16249 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >