Płyta indukcyjna do każdej instalacji elektrycznej

Płyta indukcyjna do każdej instalacji elektrycznej

Płyta indukcyjna przystosowana do każdej instalacji elektrycznej – niemożliwe? A jednak! Marka Siemens opracowała nowe rozwiązanie, dzięki któremu płyta indukcyjna teraz jest już dostępna dla wszystkich. Czytaj dalej

 

Do każdego domu, dla każdego użytkownikaBrak dostępu do instalacji elektrycznej o odpowiednich parametrach to problem, który nadal można spotkać w wielu polskich domach. Chcąc udostępnić nowoczesną technologię gotowania wszystkim, którzy nie mają wymaganych parametrów instalacji, marka Siemens opracowała płytę, którą można podłączyć do każdej, typowej instalacji elektrycznej o napięciu 230 V. W dodatku do montażu płyty nie będzie już dłużej potrzebna pomoc fachowca. Wszystko dzięki standardowej wtyczce, będącej na wyposażeniu sprzętu.

 

Czytaj również: Piekarnik z funkcją samoczyszczenia


Od tej pory energooszczędne gotowanie, nad którym czuwa najwyższej klasy technologia, jest w zasięgu każdego. Dlaczego indukcja?Płyty indukcyjne są synonimem nie tylko nowoczesnego sposobu gotowania, ale przede wszystkim wygody przy przyrządzaniu posiłków i bezpieczeństwa. Oferowane przez markę Siemens produkty wyróżniają się także energooszczędnością.

 

 

Zjawisko indukcji, wykorzystane w płytach indukcyjnych, pozwala maksymalnie zaoszczędzić energię, dzięki miejscowemu powstawaniu ciepła. W przeciwieństwie do tradycyjnych płyt grzewczych, płyta indukcyjna nie nagrzewa się, a jedynie przejmuje ciepło od nagrzanego naczynia. Energooszczędność to również oszczędność czasu, a przede wszystkim domowego budżetu, o czym przekonuje przeprowadzone doświadczenie.: do podgrzania 2 litrów wody od 15 do 90oC, płyta gazowa potrzebuje 8 minut, w czasie których zużyje 0,390 kWh, natomiast płyta indukcyjna podgrzeje wodę w czasie prawie dwa razy krótszym – 4,7 min., przy zużyciu jedynie 0,256 kWh! 

 

Czytaj również: Woda kranowa wzbogacona o magnez

 

Symbol:

EH651TA66EParametry: 

- Wymiary: 592 x 522 x 51 mm

 

- Elektroniczne rozpoznawanie obecności naczyń

 

- Funkcja powerBoost

 

- 2 stopniowy wskaźnik zalegania ciepła

 

- Wyłącznik bezpieczeństwa

 

- Sygnał dźwiękowy końca pracy

 

- Sterowanie sensorowe

 

- 4 indukcyjne pola grzewcze

 

- Timer

 

Źródło: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17197 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >