Prace porządkowe w ogrodzie przy użyciu kultywatora

Prace porządkowe w ogrodzie przy użyciu kultywatora

Piękny i zadbany ogródek to marzenie niemal każdego właściciela domu. Kwiaty i krzewy, wśród których nie ma chwastów, prezentują się o wiele atrakcyjniej.

 

Utrzymanie zieleni w perfekcyjnym stanie wiąże się jednak z koniecznością częstej i niekiedy uciążliwej pracy. Wyrywanie chwastów i spulchnianie gleby pod przyszłe sadzonki to zajęcia męczące i żmudne.

 

Niezwykle pomocne w takich pracach może okazać się narzędzie akumulatorowe, wykonujące część pracy za użytkownika. Black & Decker poleca akumulatorowy kultywator GXC 1000.

 

Czytaj również: Wąż ogrodowy do prawidłowej pielęgnacji ogrodu

 

 

Uporządkowane grządki

 

Innowacyjna konstrukcja kultywatora Black & Decker GXC 1000 sprawia, że prace porządkowe w ogrodzie stają się lżejsze i mniej czasochłonne. Teleskopowa rękojeść, która pozwala przystosować długość ramienia narzędzia do wzrostu użytkownika, a także dodatkowy, regulowany uchwyt powodują, że podczas pracy nie trzeba się schylać.

 

 

Dzięki zachowaniu właściwej postawy nie musimy obawiać się bólu pleców, który jest nieunikniony podczas pracy tradycyjnym narzędziem.

 

Urządzenie zostało wyposażone w 18V silnik, a przy pomocy zębów w głowicy znajdującej się na końcu ramienia bez problemu spulchnia nawet suchą glebę i rozbija ją na mniejsze grudki.

 

Czytaj również: Jaki system nawadniania będzie najlepszy?

 

 

Jednocześnie narzędzie pozwala pracować na małych powierzchniach, nie uszkadzając rabat oraz grządek. Maksymalna głębokość pracy kultywatora GXC 1000 wynosi 10 cm, dzięki czemu nie musimy martwić się o korzenie innych roślin.

 

 

Wygoda użytkowania

 

Akumulator LION, w który wyposażono kultywator Black & Decker, jest gotowy do użycia już po trzech godzinach od momentu podłączenia go do zasilania. Dzięki temu można szybko kontynuować ogrodnicze obowiązki.

 

 

Kompaktowa konstrukcja i niewielki ciężar urządzenia (3,7kg) zapewniają dobre wyważenie i łatwość posługiwania się nim, zaś duża prędkość obrotów głowicy (331 obr./min) pozwala na sprawną pracę.

 

Kultywator posiada także ogumowane rękojeści, które zmniejszają przenoszone drgania oraz zapewniają większą wygodę użytkowania i precyzyjne prowadzenie.

 

Czytaj również: Od czego zacząć wiosenne porządki?

Źródło: Effective PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 564 Grupa: Ogrodzenia... My również zdecydowaliśmy się na ogrodzenie drewniane, wcześniej myśleliśmy nad siatką ale jednak dzięki temu mamy pełną prywatność i też dużo lepiej to wygląda...
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 192 Grupa: Firmy budow... Ja też sobie mogę dodać coś do tego kotła, bo sądzę, że jak już sobie polecamy, to sprawdzone firmy, a nie jakieś krzaki za przeproszeniem. http://www.cm-constr...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 168 Grupa: Nowości ara... Literki fajny pomysł:)
  • blacha trapezowa Liczba postów: 123 Grupa: Robimy dach W takim razie jeżeli będziecie szukali do swojego domu również dobrej jakości materiałów do uszczelnienia, izolacji oraz pokryć dachowych to ze swojej strony śm...
  • Co sądzicie o domach szeregowych Liczba postów: 171 Grupa: Domy szereg... Mi osobiście bardzo podobają się domki w zabudowie szeregowej. Ostatnio nawet znalazłam takie http://osiedlezielonezacisze.pl/oferta/ i rozważam inwestycje.
  • Rozbiórki Liczba postów: 101 Grupa: Stawiamy śc... Przeczytałem dużo wpisów z tego wątku i dowiedziałem się bardzo dużo. Ta wiedza mi się przyda. ________________________________ ____________ https://www.tarnowsk...

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17082 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >