Precyzyjne tarcze do piły kompaktowej

Precyzyjne tarcze do piły kompaktowej

Nowoczesna kompaktowa piła ręczna znana wielu fanom majsterkowania udoskonalona została wprowadzonym do sprzedaży nowy zestawem zawierającym siedem wysokiej jakości tarcz tnących, dzięki którym można wykonać całą gamę cięć. Nowy zestaw akcesoriów umożliwi prace w wielu różnych materiałach. Czytaj dalej

 

Precyzyjne cięcie z nowym zestawem tarcz tnących do piły Dremel DSM20. Tarcze do cięcia zebrane w nowym zestawie zapewniają pełną wszechstronność korzystania z piły Dremel DSM20. Uniwersalna węglikowa tarcza tnąca DSM500 pozwala na wykonanie cięć prostych i wgłębnych w drewnie i innych miękkich materiałach, takich jak: sklejka, laminat, tworzywo sztuczne, czy płyta gipsowo-kartonowa. W zestawie znajdują się również po dwie tarcze DSM510 i DSM520. Pierwsze przeznaczone są do metalu i plastiku, drugie – umożliwiają wykonywanie cięć w różnych rodzajach kamienia. Diamentowa tarcza DSM540 stworzona jest z kolei do cięcia twardych materiałów, takich jak marmur, cegła, beton, porcelana czy płytki ceramiczne. Uniwersalna węglikowa tarcza tnąca DSM600 ma natomiast podobne zastosowanie jak DSM500 – jest przeznaczona do drewna i innych miękkich materiałów i dodatkowo pozwala także na cięcia powierzchniowe.

 

 

Czytaj również: Poziomnica doskonała

 

 


Silnik o mocy 710 W i możliwość stosowania tarcz ściernych sprawiają, że Dremel DSM20 z łatwością radzi sobie z dokładnymi cięciami prostymi, wgłębnymi i powierzchniowymi w materiałach o grubości do 20 mm. Piła ręczna Dremel DSM20 zapewnia dobrą linię widzenia, a dzięki temu precyzyjne cięcie. DSM20 wyposażona jest także w dwie prowadnice: krawędziową, wspomagającą wykonywanie cięć równoległych do krawędzi przedmiotu, z regulacją głębokości, która zapewnia precyzję i kontrolę pracy narzędzia oraz 2x4, którą można wykonywać precyzyjne cięcia w drewnianych przedmiotach o proporcjach 2x4. Dremel DSM20 posiada również wejście do podłączenia odkurzacza, co ułatwia utrzymanie czystości w miejscu pracy.

 

Czytaj również: Akcesoria do nawadniania w ogrodzie

 


Nowy zestaw tarcz tnących jest dostępny w sprzedaży od czerwca 2014 roku. Aby obejrzeć filmy Dremel odwiedź: http://www.youtube.com/user/DremelEurope. „Rok Wszechstronnych Zastosowań”: wygraj zestaw narzędzi o wartości około 3 000 zł w europejskim konkursie internetowym. Aby pokazać wszystkie możliwości swoich narzędzi, Dremel ogłosił rok 2014 „Rokiem Wszechstronnych Zastosowań". Marka rozpoczęła kampanię, w ramach której klienci co miesiąc, do końca lipca, mogą wygrać wartościowy zestaw narzędzi. Zadanie polega na dokończeniu zdania: „Narzędzia marki Dremel są wszechstronne, ponieważ…”. Nagrodą jest zestaw elektronarzędzi Dremel o wartości około 3 000 zł, zawierający piłę ręczną Dremel DSM20, narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200 z akumulatorem litowo-jonowym, wielofunkcyjne narzędzie Dremel 4200, narzędzie oscylacyjne Dremel Multi-Max MM40, pistolet do klejenia Dremel 940 i palnik stacjonarny Dremel VersaFlame. Szeroka gama akcesoriów i przystawek stanowi uzupełnienie zestawu i poszerza spektrum zastosowań poszczególnych narzędzi. Konkurs będzie trwał przez sześć miesięcy. Autor najlepszego hasła będzie wybierany każdego miesiąca. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.dremeleurope.com/VTS.


lDremel to jeden z wiodących dostawców precyzyjnych elektronarzędzi przeznaczonych do różnych prac związanych z majsterkowaniem lub hobby. W naszym asortymencie produktów znajdą Państwo narzędzia kompaktowe (np. mini piły i pistolety do kleju), systemy narzędziowe (np. piły wyrzynarki) i wiodące wielofunkcyjne narzędzia obrotowe. Do każdego systemu oferujemy osprzęt i akcesoria, które zwiększają wszechstronność zastosowań narzędzi. Marka Dremel stawia sobie za cel łączenie innowacyjnych rozwiązań narzędziowych, funkcjonalności z nowoczesnym designem. Firmę Dremel założył w 1932 roku Albert J. Dremel w Wisconsin, w Stanach Zjednoczonych. Obecnie marka Dremel należy w całości do Bosch Group, wiodącego producenta elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i osprzętu do elektronarzędzi. Produkty są dostępne w ponad 90 krajach w sklepach narzędziowych, marketach budowlanych, sklepach dla majsterkowiczów, online i w hurtowniach narzędzi przemysłowych. Siedziba marki Dremel w Europie mieści się w Breda, w Holandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dremeleurope.com.


 

Źródło: onboard / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17328 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 269

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >