Tapeta czy plakat, co najlepiej ozdobi Twoją ścianę?

Tapeta czy plakat, co najlepiej ozdobi Twoją ścianę?

Zbliża się , a jest to najlepszy czas na zmiany w Twoim domu. Być może najłatwiej będzie przeprowadzić zmianę polegającą na transformacji Twojej ściany. Mamy dwa pomysły jak to zrobić, w sposób szybki, nieskomplikowany, a przy tym dość ekonomiczny. Czytaj dalej

Plakaty na ścianę. Nowy trend, który zawładnął światem designu

Plakaty to zdecydowany lider jeśli chodzi o dekoracje ścian mieszkania, czy domu. Ogromną korzyścią wynikającą z zastosowania plakatów do dekoracji Twojej ściany jest możliwość ich łatwego zawieszenia. Plakat jest najczęściej zawieszany w odpowiedniej ramie, która może być i najczęściej jest wykonana z drewna. Istnieją również ramy wykonane z tworzywa sztucznego, te mogą śmiało znaleźć zastosowanie w łazienkach, w których panująca wilgoć może powodować uszkodzenie ramy drewnianej. Plakaty do ozdoby ścian drukowane są na odpowiednich papierach o dużej gramaturze. Papiery stosowane przez naszą firmę posiadają gramaturę, czyli grubość nawet 280 g/m2. Oznacza to, że są na tyle sztywne, że mogą być eksponowane nawet bez odpowiednich ram. Sam wydruk prowadzony jest na maszynach gwarantujących utrzymanie najwyższych standardów ekologicznych zarówno jeśli chodzi o proces produkcji, jak i o oddziaływanie na użytkownika końcowego. Jeśli chodzi o motywy, które polecamy oraz pomieszczenia, które mogą być upiększone przez plakaty, to warto zwrócić szczególną uwagę na motywy związane z produktami kulinarnymi. Hitem naszego sklepu już od wielu miesięcy pozostają motywy kawowe, makaronowe, winne. Bardzo ciekawym sposobem na dodanie kolorystyki Twojemu salonowi jest zawieszenie plakatu z egzotycznym plakatem botanicznym np. w palmy.

 

Czytaj również: Ściana ozdobiona tapetą w stylu Art Deco

 

Tapeta czy plakat, co najlepiej ozdobi Twoją ścianę?

 

Co w przypadku chęci ozdobienia dużej powierzchni ściany? Tapeta samoprzylepna

Być może plakaty na ścianę okażą się niekiedy ozdobą niewystarczającą. Mówimy o przypadkach, kiedy chcemy ozdobić duże połacie ściany. W takim przypadku, zamiast stosować dziesiątki plakatów lepiej jest użyć produktu alternatywnego w postaci tapety samoprzylepnej o ciekawym wzorze. Plakaty samoprzylepne drukowane są na specjalnej tkaninie, która umożliwia ich ewentualne zmywanie. Klej, którym pokryta jest ta tkanina jest na tyle mocny, że przylepi się do każdej ściany w pokoju, sypialni, czy kuchni. Jeśli chcemy zastosować tapetę w łazience, należy zastosować jeszcze mocniejsze mieszanki klejowe, które nie będą się opierać wilgoci. Najbardziej popularne motywy tapetowe są związane ze światem egzotycznej flory i fauny. Takie kolorowe ściany na pewno przypadną do gustu wielu domownikom.

 

Bluebird-Design- Twój sklep z plakatami i tapetami

Jeśli będziecie chcieli zmienić ściany Waszych mieszkań zdecydowanie polecamy przyjrzeć się wzorom prezentowanym na stronach poznańskiego autora dekoracji ściennych, który nie tylko zajmuje się stroną artystyczną, ale również dba o to aby wysyłane do Was produkty nie zawiodły Waszych oczekiwań.

 

Czytaj również: Dopasuj idealną tapetę do pomieszczenia

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Źródło: Artykuł sponsorowany / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17661 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >