Wygoda i piękno w ogrodzie

Wygoda i piękno w ogrodzie

Wózek medalista i oryginalny wąż – najlepsza para w ogrodzie.

 

Firma Cellfast z przyjemnością prezentuje Zestaw DISCOVER , czyli wszystko, czego potrzebujemy do podlewania (poza źródłem wody oczywiście). Zestaw tworzą wózek DISCOVER z wężem ogrodowym ORIGINALFLEX oraz zraszacz prosty i zestaw przyłączeniowy.

 

 

Wózek DISCOVER  to najnowszy produkt Cellfastu. Wbijane nóżki zapewniają mu stabilność  w czasie rozwijania węża. Regulowana długość rączki zapewnia wygodę użytkownikom bez względu na to, czy są wyżsi, czy niżsi. Uchwyt rączki jest gumowany, a dzięki składanej korbce na przechowywanie wózka potrzeba mniej miejsca. Wózek wyposażono w uchwyty na szybkozłącza i zraszacze, których dzięki temu nie trzeba będzie nigdzie szukać oraz w wygodną, składaną stopkę. Elementy metalowe wykonano z odpornego na korozję aluminium, a kółka dodatkowo wzmocniono.

 

Czytaj również: Ekonomiczne zużycie wody w ogrodzie


Na  Międzynarodowych Targach Gardenia 2013 wózek DISCOVER zdobył złoty medal MTP. Produkt wyróżniono za innowacyjne rozwiązania i design. W zestawie DISCOVER znajduje się też wąż ogrodowy ORIGINALFLEX 1/2”.  To czterowarstwowy wąż wykonany w technologii velvet – dzięki czemu jest bardzo elastyczny i przyjemny w dotyku. Jego wnętrze wykonano z tworzywa, które może mieć kontakt  z żywnością. Wąż jest wyjątkowo odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Ma doskonałe właściwości użytkowe nawet w bardzo niskich temperaturach (zakres temperatur: od -20 do +60 stopni Celsjusza).

 

 

Nie zawiera kadmu, baru i ołowiu. Wąż ogrodowy ORIGINALFLEX  to finalista organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego konkursu Dobry Wzór 2012. W zestawach DISCOVER występują węże w 3 długościach: 20, 25 i 50 metrów.

 

Czytaj również: Inwestycja w ogród

 Zestaw DISCOVER uzupełniają  zraszacz prosty 1/2” i zestaw przyłączeniowy. Zraszacz prosty umożliwia bezstopniową regulację strumienia od silnego, punktowego do delikatnej mgiełki. W zestawie przyłączeniowym znajdują się: szybkozłącze - stop, szybkozłącze - przelot, przyłącze do kranu i półtora metra węża ORIGINALFLEX.

Źródło: Wener i Wspólnicy Agencja PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 16486 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >