Wygodne kontynentalne łóżko to inwestycja w zdrowy sen

Wygodne kontynentalne łóżko to inwestycja w zdrowy sen

Jaka jest recepta na dobrze przespaną noc? Przydatne mogą okazać się domowe sposoby. Ziołowa herbatka, ciepła kąpiel, czy spacer na świeżym powietrzu. Jednak są to kwestie, którymi warto zająć się bezpośrednio przed pójściem spać. Natomiast sprawą priorytetową jest samo łóżko i właściwie dopasowany materac. Piękny i funkcjonalny mebel tapicerowany, charakteryzujący się pikowaniem zarówno zagłówka, jak i przednóżka. Konstrukcję łóżka kontynentalnego tworzą trzy komfortowe warstwy, zapewniające zdrowy i wygodny wypoczynek. Czytaj dalej

 

Podstawę łóżka stanowi tradycyjny materac bonellowy na ramie, który jest solidnym i sprężynującym „oparciem” dla pozostałych warstw kontynentalnej konstrukcji.


Łóżko kontynentalne Imperia świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, stylowych sypialniach.

 

Czytaj również: W gorące, letnie noce - w jakiej pościeli najlepiej się wyśpimy?

 

Drugą warstwę łóżka kontynentalnego Imperia stanowi materac kieszeniowy. Zapewnia on 7 stref twardości i bardzo dobre dopasowanie do kształtów ciała użytkownika. Co więcej, jest to poziom łóżka, który gwarantuje właściwe podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Duża liczba punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas odpoczynku.

 

Trzecim poziomem konstrukcji łóżka jest nakładka, którą można dobrać w czterech wariantach:  Hard-Top z pianki wysokoelastycznej 9 cm, Soft-Top z pianki termoelastycznej i lateksu 9 cm, Elastic-Top z pianki wysokoelastycznej 6 cm oraz Gelax-Top z chłodzącej pianki Gelax 6 cm.

 

Łóżko kontynentalne Imperia świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, stylowych sypialniach.


Wygodne kontynentalne łóżko to inwestycja w zdrowy sen

Cena: od 3 652 zł

 

Czytaj również: Łóżko do nowoczesnej sypialni


Korzyści płynące z posiadania wysokiej jakości  łóżka i materaca rekompensują koszty jego zakupu. Nie warto niweczyć całodziennych starań o zdrowy, higieniczny tryb życia, śpiąc przez całą noc na materacu, który rujnuje nasz kręgosłup lub jest niewygodny. Inwestycja w sen powinna być naturalnym elementem troski o wypoczęte, pełne wigoru ciało i znakomity nastrój.

Źródło: Sfera Group / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15964 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 109

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >