Wygodne rozwiązanie pod natryskiem - odwodnienie z odwracalnym rusztem

Wygodne rozwiązanie pod natryskiem - odwodnienie z odwracalnym rusztem

Jednym z ważniejszych kryteriów wyboru rozwiązań sanitarnych jest możliwość dostosowania ich do indywidualnych preferencji i stylu aranżacji łazienki. Przykładem uniwersalnych i przemyślanych rozwiązań jest nowy system odwodnienia. Odwracalny ruszt oraz kompletność systemu umożliwiają swobodę w aranżacji przestrzeni prysznicowej i zachowanie jej spójności na każdym z etapów realizacji projektu. Czytaj dalej

 


TECElinus to kompletny system odwodnienia, złożony z rynny prostej, syfonu odpływowego o przepustowości 0,7 l/s, akcesoriów montażowych oraz odwracalnego rusztu. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne kreowanie strefy prysznicowej i podejmowanie decyzji o ostatecznym jej wyglądzie w dowolnym momencie.

 

system odwodnienia TECElinus. Odwracalny ruszt

 

Czytaj również: Urządzamy strefę do kąpieli dla osób starszych z obniżoną sprawnością ruchową

 

Po zainstalowaniu odpływu użytkownik może zadecydować, którą „stronę” rusztu wybiera – ze stali nierdzewnej lub plate, czyli do wypełniania płytkami podłogowymi. W tym przypadku odwodnienie staje się niemal niewidoczne i zintegrowane z płaszczyzną posadzki. Takie rozwiązanie docenią z pewnością zwolennicy minimalizmu. Z kolei ruszt pełny ze stali nierdzewnej to propozycja dla tych użytkowników, którzy chcą podkreślić unikalny charakter strefy prysznicowej i wyeksponować poszczególne elementy wykończenia. 


Odwodnienie prysznicowe TECElinus zwiększa możliwości aranżacyjne łazienki. To duża wartość zarówno dla ostatecznych użytkowników, niezdecydowanych co do ostatecznej wizji projektu, jak i dla samych architektów wnętrz. Uniwersalność tego rozwiązania to spore ułatwienie podczas pracy  nad projektem – produkt może być w nim uwzględniony niezależnie od ostatecznych preferencji użytkownika.


TECElinus to uzupełnienie oferty odwodnień prysznicowych firmy TECE, w skład której wchodzą także: TECEdrainprofile – do montażu w płaszczyźnie płytek na całej długości strefy prysznicowej i dopasowania profilu do pożądanej długości, TECEdrainline – odwodnienie liniowe z rusztami ze stali, szkła, do wypełniania płytkami i kamieniem oraz odwodnienie punktowe TECEdrainpoint S.

 

Czytaj również: Kabina prysznicowa walk-in, co warto wiedzieć zanim zdecydujemy się na takie rozwiązanie


odwodnienie z odwracalnym rusztem


Odwodnienie TECElinus:

Dostępne długości rynien i rusztów: 700, 800, 900 mm

Cena netto – od 949,00 zł

Cena brutto – od 1 167 zł


Źródło: j2 Communication Designers / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15698 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 85

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >