Z czego wykonać podkład podłogowy? Nowa cementowa wylewka.

Z czego wykonać podkład podłogowy? Nowa cementowa wylewka.

Cementowa Wylewka 420, przeznaczona do ręcznego lub maszynowego wykonywania podkładów podłogowych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, to nowy produkt firmy KREISEL Technika Budowlana. Czytaj dalej

Wylewka 420 KREISEL to przygotowana fabrycznie sucha mieszanka spoiw mineralnych, wypełniaczy i domieszek modyfikujących, nie zawierająca kazeiny. Po zmieszaniu z wodą tworzy jednorodną, łatwo rozprowadzającą się masę. Może być ona stosowana jako podkład podłogowy związany z podłożem, podkład podłogowy na warstwie rozdzielczej, podkład „pływający” na warstwie izolacji termicznej oraz podkład w systemie ogrzewania podłogowego. Wylewka charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, jest łatwa w aplikacji, oraz wodo- i mrozoodporna.

 

Podkład podłogowy firmy KREISEL można stosować do wyrównywania powierzchni nie tylko nowych, ale także modernizowanych podłóg. Nadaje się do układania na wszystkich podłożach: na spoiwach hydraulicznych, warstwach paroizolacji lub izolacji przeciwwilgociowej oraz na izolacjach termicznych i akustycznych. Poza tym, jest odpowiedni do wyrównywania podkładów z ogrzewaniem podłogowym.

 

Wylewka 420 to uniwersalne rozwiązanie przeznaczona do wykonywania podkładów o grubości od 15 mm do 60 mm na każdym rodzaju powierzchni, zapewniająca łatwość, trwałość i wysoką jakość wykonania.

Źródło: ARW IMAGE PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16570 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >