Adgar Postępu wynajęty prawie w całości

Adgar Postępu wynajęty prawie w całości

Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Business Centre z polską firmą Gruper Sp. z o.o., oferującą coraz bardziej popularne zakupy grupowe przez internet. Czytaj dalej

 

Adgar Business Centre jest częścią kompleksu biurowego Adgar, czyli jednego z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy, usytuowanego w centrum biznesowym na Mokotowie. Gruper zajmuje powierzchnię 1 360 m2, czyli całe 6 piętro tego 9-kondygnacyjnego budynku. Najemca przeprowadził się do swojego nowego biura w październiku 2011 roku. W imieniu firmy Gruper umowę najmu podpisali Tomasz Dalach, prezes zarządu oraz Marcin Mikołajczyk, członek zarządu. Firmę Adgar Postępu Sp. z o.o. reprezentowali Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd. oraz Tomasz Piotrowski, prawnik. Umowa została zawarta na 5 lat.

 

Czytaj również: Rozbudowa sieci logistycznej

 

„Zdecydowaliśmy się na wynajem powierzchni biurowej w Adgar Business Centre przede wszystkim ze względu na doskonałą lokalizację tego budynku. Atmosfera Centrum Biznesowego na Mokotowie sprzyja dalszemu rozwojowi naszej działalności. Nie bez znaczenia był także fakt, że w Adgar Business Centre znaleźliśmy biuro o odpowiednio dużej powierzchni (ponad tysiąca metrów kwadratowych) dla dynamicznie powiększającego się zespołu naszej firmy” – powiedział Tomasz Dalach, prezes zarządu Gruper Sp. z o.o.

 

„Cieszy nas każdy kolejny najemca. Powodem do szczególnej satysfakcji jest to, że do grona firm, których siedziby znajdują się w kompleksie biurowym Adgar, dołączyła firma, której działalność jest związana z innowacyjną formą sprzedaży produktów czy usług, a także z promocją firm przez internet, ponieważ to właśnie zaawansowane rozwiązania technologiczne wyróżniają nasze obiekty biurowe w Polsce i na całym świecie ” – podkreślił Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd. Wśród firm, których siedziby znajdują się w kompleksie Adgar, obejmującym budynki Adgar Plaza A i B oraz Adgar Business Centre znajdują się m. in.: Pfizer, DuPont, Antalis Polska, Biuro Informacji Kredytowej, Business Advisors, Diebold, DQS Polska, EDP Polska, Futurestep, Gilead Polska, MAP Polska, PartyLite, Schneider Electric, Symantec, Urząd Zamówień Publicznych oraz biura spółek zależnych firmy Adgar w Polsce.

 

 

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy. Firma Adgar posiada w swoim portfolio także budynek biurowy Adgar Business Centre II znajdujący się przy ulicy Konstruktorskiej w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, o powierzchni najmu wynoszącej 7 800 m2.

 

Czytaj również: Timesharing będzie bezpieczniejszy

 

Najwyższej jakości budynki biurowe Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squash, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażonyw dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, internet, WiFi).

 

Kompleks budynków biurowych Adgar jest położony w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji biurowych w Warszawie, mimo to najemcy i ich goście nie mają kłopotu z parkowaniem. Oprócz 630 miejsc postojowych dostępnych w trzypoziomowym parkingu podziemnym, dodatkowo w pobliżu kompleksu wybudowano osobny wielopoziomowy garaż naziemny, który może pomieścić 237 samochodów. W celu kontroli dostępu do nowoczesnego parkingu podziemnego zastosowano system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów, którym najemcy mogą zarządzać za pośrednictwem strony www.adgar.pl.

 

 

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

2011-11-18
Źródło: Questia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Oferta banku Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Rozwój sektora finansowego ma kluczowe znaczenie dla gospodarki każdego kraju. Polska, będąc jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków w Europie Środkow...
  • Kursy i szkolenia dla dorosłych Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Kolejną korzyścią jest elastyczność czasowa. Można samodzielnie decydować, ile ankiet chce się wypełniać i w jakim tempie. Nie ma sztywnych godzin pracy ani obo...
  • Opieka nad seniorami Liczba postów: 60 Grupa: Trudne tema... Jeśli chodzi o wyjazd z firmą to mogę polecić Davi-Seniorenhilfe :) U mnie kilka osób wyjeżdzało z nimi i byli bardzo zadowoleni z warunków pracy, a także samej...
  • Gry komputerowe Liczba postów: 66 Grupa: Trudne tema... Jakie laptopy posiadacie? Zastanawiam się nad tym pomocnym wpisem i nad poradami zawartymi w nim odnośnie laptopów poleasingowych - https://magazynprzedsiebiorc...
  • praca i co dalej Liczba postów: 135 Grupa: Trudne tema... Moja przyjaciółka ostatnio wyjeżdzała z Davi-Seniorenhilfe Dawid Przybył i jest bardzo zadowolona ze współpracy :)

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18526 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >