Aluminiowe ogrodzenia

Aluminiowe ogrodzenia

Doskonałość technologiczna, oryginalny design, trwałość i bezpieczeństwo systemu Horizon. Ogrodzenia aluminiowe idealnie korespondują z nowoczesną architekturą. Świeży design odpowiadający charakterowi współczesnych budynków nie tylko cieszy oko, ale jest bardzo funkcjonalny. Za najwyższą jakością ogrodzeń stoją innowacyjne rozwiązania i doskonałe materiały. Czytaj dalej

 

Czysta elegancja

Elastyczny system Horizon pozwala na grodzenie posesji o nietypowych kształtach działki. Brak spawów, łączenie elementów za pomocą łączników ze stali nierdzewnej oraz bogata paleta wybarwienia nada ogrodzeniu wyjątkowego charakteru. Prawdziwym smaczkiem jest możliwość pokrycia elementów powłoką imitującą kolor drewna.

 

 

Sztywność, stabilność, wytrzymałość

Aluminiowe wypełnienie zapewnia konstrukcji wydłużoną trwałość. Wszystkie elementy są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które spełniają najwyższe normy. Przęsła łączone w technologii SecureSnap mogą być zamawiane w różnych wysokościach – od 330 mm do 3300 mm. Dodatkowo konstrukcja i materiały w znacznym stopniu tłumią zewnętrzne dźwięki dając przyjemne poczucie rodzinnego spokoju.

 

Czytaj również: Rewitalizacja miejskich ogrodzeń


Furtka, brama przesuwna lub dwuskrzydłowa

Furtka oparta na spawanej ramie jest stabilna i odporna na eksploatację. Posiada regulowane zawiasy oraz nierdzewne śruby. Brama w wariancie klasycznym – dwuskrzydłowym – również oparta jest na solidnej stalowej ramie. Zwolennikom pełnej wygody i automatyki proponowana jest jej wersja przesuwna, z pilotem, czujnikami i fotokomórkami zabezpieczającymi przed niekontrolowanym zamknięciem lub otwarciem.

 

 

Podmurówki i słupy

 System pozwala na użycie tradycyjnych materiałów – cegły, skały, kamieni – do wykonania podmurówki i słupów. Klienci mogą także skorzystać z gotowych elementów. Dla pełnej wygody Horizon został zintegrowany z systemem prefabrykowanych ogrodzeń betonowych – Rockina.

 

Czytaj również: Jakie ogrodzenie będzie odpowiednie na placu zabaw?


Xcel – ikona stylu, strażnik jakości

Niekwestionowana jakość wynikająca miedzy innymi ze spełniania norm certyfikatu ISO 9001 zapewniła marce światowy sukces. Stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań stały się jej wizytówką. Podobnie jak eleganckie, modne wzornictwo, bogata oferta oraz kompleksowa obsługa klientów.

 

 

Źródło: XCEL / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18306 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 99

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >