BEKO - produkty wyróżnione prestiżową nagrodą Plus X Award 2010

BEKO - produkty wyróżnione prestiżową nagrodą Plus X Award 2010

W trakcie gali rozdania nagród Plus X Award, która odbyła się 27 maja 2010 roku w niemieckiej Kolonii, firma BEKO została doceniona aż czterokrotnie przez wysoce wykwalifikowane jury. Czytaj dalej

Wyróżnione nagrodami za Design i Łatwość Użytkowania zostały lodówka GNE 114610 FX (Beko 4 More), zmywarka DFN 1000 X (OneTouch) i kompaktowy piekarnik OCM 25500 X a w kategoriach Desing i Ekologia doceniono szufladę grzewczą DRW 11400 FB.

Plus X Award honoruje producentów swoim wyróżnieniem za wysoką jakość ich produktów. Nagroda ta wskazuje na innowacyjne firmy, których polityka skupia się na budowaniu lepszego jutra. Albert Einstein powiedział kiedyś: "Bardziej niż przeszłość interesuje mnie przyszłość, ponieważ właśnie tam zamierzam żyć.” Uznając tę maksymę, Plus X Award wyróżnia produkty, które ostały zaprojektowane właśnie z myślą o przyszłości.


Plus X Award to największy na świecie konkurs, który obejmuje tak wiele obszarów współczesnego życia. Przyznawane wyróżnienia za innowację, wysoką jakość, design, łatwość użytkowania, ergonomię i ekologię, w kategoriach takich jak technologia, sport czy styl życia są cenną wskazówką dla konsumentów. Aż 144 neutralnych specjalistów i dziennikarzy z 32 krajów wchodzi w skład jury, które przyznaje nagrody w oparciu o profesjonalną wiedzę z danej dziedziny oraz wyniki przeprowadzonych ekspertyz. Logo Plus X Award przy produkcie świadczy o jego wysokiej jakości i wiarygodności opartej na profesjonalnej ocenie a dla kupującego jest gwarancją pewności i dobrego wyboru.
Dla firm innowacyjne myślenie jest fundamentem trwałego powodzenia, a wynikający z tego postęp przynosi korzyści głównie dla konsumentów. To właśnie tego typu pomysłowość i kreatywność, która sprawia, że codzienne życie staje się łatwiejsze, przyjemniejsze a jednocześnie bardziej ekologiczne wyróżnia Plus X Award.

Piekarnik na miarę roku 2010
Ciekawe wzornictwo nagrodzonego piekarnika kompaktowego do zabudowy BEKO OCM 25500 X przykuło uwagę jurorów swoją prostą elegancją. Srebrno-czarna kolorystyka tego piekarnia w kuchni wygląda stylowo i z klasą. Model OCM 25500 X zdobył również specjalne wyróżnienie w kategorii Łatwość Użytkowania. Dzięki przejrzystemu wyświetlaczowi graficznemu, który podpowie nam, na którym z poziomów powinniśmy umieścić blachę i elektronicznemu sterowaniu łatwo jest wybrać jedną z 12 dostępnych funkcji pieczenia, takich jak  pieczenie 3D, SlowCook czy funkcję Pizza. Piekarnik posiada również chowane pokrętła oraz blokadę przycisków, by nic nie przeszkodziło Twoim potrawom w spokojnym pieczeniu. Po zakończonej pracy łatwo jest go umyć – drzwi piekarnika wykonane są z pełnego szkła, które nie posiada żadnych zagłębień a możliwość wyjęcia wewnętrznej szyby sprawia, że utrzymanie czystości wewnątrz staje się tak łatwe, jak nigdy dotąd.

Szuflada grzewcza – perfekcyjne dopełnienie kuchni

Elegancka szuflada grzewcza DRW 11400 FB wykonana z czarnego szkła została zauważona przez jury Plus X Awards nie tylko ze względu na swoje klasyczne i stylowe wzornictwo. Doceniono ją również w kategorii Ekologia.  Zajmując niewiele miejsca w cennej przestrzeni kuchennej, staje się bardzo pomocnym narzędziem w trakcie codziennego gotowania. Szuflada grzewcza posiada aż pięć różnych funkcji służących do podgrzania, rozmrażania, czy utrzymania ciepła posiłku a także do rośnięcia ciasta i podgrzania talerzy przed zaserwowaniem ich gościom, by jak najlepiej wydobyć aromat podawanej potrawy. Dzięki wytrzymałym teleskopowym prowadnicom i specjalnie zaprojektowanemu szklanemu wnętrzu, szuflada jest w stanie pomieścić aż 6 kompletów talerzy o łącznym ciężarze do 25 kg. Jej wygląd został zaprojektowany tak, by doskonale pasował do serii piekarników kompaktowych BEKO.
Życie staje się łatwiejsze już za pierwszym dotknięciem – zmywarka BEKO OneTouch

 

Z myślą o ułatwieniu codziennych obowiązków w zmywarce Beko DFN 1000X umieszczony został jeden przycisk, dzięki któremu nie musisz się już zastanawiać, który z dostępnych programów będzie dla Ciebie najbardziej efektywny. Wystarczy jedno dotknięcie, a zmywanie przestanie być problemem dla tych, którzy tracą dużo czasu nad instrukcjami. Dzięki wbudowanym 11 inteligentnym czujnikom zmywarka sama rozpoznaje stopień zabrudzenia, ilość naczyń oraz twardość wody. BEKO OneTouch stosuje najodpowiedniejszą spośród 5 możliwych temperatur, tak by osiągnąć jak najlepszy rezultat, przy jak największej oszczędności wody i energii. To innowacyjne podejście do zmywania zostało nagrodzone znakiem jakości Plus X Award w kategorii Łatwość Użytkowania. Również ciekawy, modernistyczny design zmywarki DFN 1000 X otrzymał wyróżnienie w kategorii Wzornictwo. Oryginalny i nowoczesny wygląd, opływowe kształty oraz lśniąca stal Inox w połączeniu z 11-calowym wyświetlaczem LCD zaspokoi estetyczne potrzeby nawet najbardziej wymagających amatorów domowego gotowania.

 

 

Chłodziarka, zamrażarka i... co tylko chcesz – BEKO 4 More


W kuchni świetnym dopełnieniem będzie bardzo pojemna lodówka typu Side-By-Side - BEKO GNE 114610 FX. Na modnej, odpornej na odciski palców obudowie ze stali Inox zamontowane zostały solidne rączki, które sprawiają, że otwieranie każdej z czterech komór lodówki przychodzi bez trudu. W drzwi urządzenia wbudowano dotykowy panel sterujący wyposażony w kolorowy wyświetlacz, dzięki któremu łatwo będziemy mogli zaprogramować odpowiadającą nam w danej chwili funkcję. Ułatwia on ustawianie temperatury wewnątrz chłodziarki, zamrażarki i komory Multi-Zone, która wedle aktualnych potrzeb może być chłodziarką lub zamrażarką. Za pomocą panela również wybierzemy funkcję szybkiego chłodzenia czy też wprowadzimy lodówkę w oszczędny tryb wakacyjny przed dłuższym wyjazdem. W lodówce BEKO 4 More zastosowany został cały szereg rozwiązań technicznych i higienicznych, które gwarantują dłuższą świeżość przechowywanych w niej produktów, uniemożliwiają przenikanie się wewnątrz różnych zapachów i zapewniają doskonałą ochronę przed bakteriami. System Full No Frost eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne. Oryginalne wzornictwo i łatwość użytkowania potwierdzona znakiem jakości Plus X Award sprawiają, że lodówka BEKO 4 More to doskonały wybór do kuchni Twoich marzeń.

 

 

 

Źródło: pozytywkapr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Bolesne miesiączki-czym zaradzić? Liczba postów: 70 Grupa: Trudne tema... Po pandemii świat drastycznie się zmienił i coraz więcej szkół i internetowych platform edukacyjnych oferuje najwyższy poziom programy, które pomogą Ci budować....
  • Zegarki Daniel Wellington-co sądzicie? Liczba postów: 37 Grupa: Trudne tema... Chcę kupić tacie na urodziny zegarek. Myślałem o zegarku Daniel Wellington, co o tym sądzicie? Nosi ktoś może? Jakieś opinie?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 135 Grupa: Trudne tema... Oprócz wymienionych tu sposobów na leczenie ja dodałbym jeszcze detoks alkoholowy Myślę, że w niektórych przypadkach jest to wręcz niezbędne
  • Marketing Liczba postów: 45 Grupa: Trudne tema... Marketing w obecnych czasach jest naprawdę bardzo ważny. Ja cieszę się, że zdecydowałem się prowadzić konto na instagramie, bo dzięki temu dotarłem do szerszego...
  • rezonans - jak się przygotować? Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Myślę, że w tej sytuacji może Cię także zainteresować rezonans magnetyczny ceny warszawa: https://voxel.pl/lokalizacja/warszawa-ko szykowa/ . Polecam zapoznać si...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18061 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 945

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >