Biurko idealne dla ucznia

Biurko idealne dla ucznia

Odkrywania świata ciąg dalszy. Z pierwszym września uczniowie uzupełnią wakacyjną metodę empiryczną o wiedzę czerpaną z podręczników. Urosną stosy książek, notatek i akcesoriów. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiedź to nowoczesny system do przechowywania, który pozwala stworzyć przestrzeń do efektywnej nauki.

 

Do zdobywania wiedzy gotowi… Czas, start! Nowy rok szkolny już ruszył! Przed uczniami – maluchami i tymi już doświadczonymi, kolejne naukowe wyzwania. Jak im podołać? Kluczem jest dobrze zaplanowany czas i rozsądnie zorganizowana przestrzeń. W tym drugim pomaga elfa. Dzięki systemowi z łatwością stworzysz biurko, idealnie dopasowane do potrzeb Twojego dziecka.

 

Czytaj również: Meble do pokoju dziecięcego

 

Elfa gwarantuje bogactwo możliwości i elastyczność kształtowania przestrzeni. System półek ażurowych Classic i pełnych Décor montujesz i reorganizujesz zależnie od potrzeb. Ze względu na różne rozmiary i głębokości oraz swobodę kształtowania odległości między nimi, z łatwością pomieszczą każdy przedmiot. Podręczniki zmieszczą się na półkach, a na drobne akcesoria najlepsze będą wysuwane kosze z siatki Mesh. Niskie – 8-centymetrowe to doskonały sposób na przybory do pisania, a wyższe, liczące 18 lub 28 cm sprawdzą się w przechowywaniu zeszytów i notatek.

 

Czytaj również: Jak wybrać biurko dla dziecka?

 


 

Elfa zmienia się tak, jak Twoje dziecko. Elementy systemu wspierają się na szkielecie z przyściennych pionowych i poziomych listw. Dzięki temu można dowolnie je kształtować, a w razie potrzeby dodać kolejne półki i kosze oraz wygodnie dostosować wysokość blatu do zmieniającego się wzrostu ucznia. System montuje się w wariancie pionowych szyn przykręcanych lub wieszanym, w którym do ściany wystarczy przykręcić tylko poziomą listwę i na nią założyć szyny pionowe. W systemie wolnostojącym elfa Freestanding stelaż wspiera się na specjalnym systemie stabilizującym. Kosze dostępne są w mobilnej wersji wolnostojącej, a także w wariancie mocowanym do pionowych listw.

 

 

Źródło: KONKRET PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >