Czy można wziąć prysznic we własnym ogrodzie?

Czy można wziąć prysznic we własnym ogrodzie?

Już od czasów starożytnej Grecji ludzie korzystali z pryszniców. Dziś jest on powszechnie stosowany przez miliardy osób na całym świecie. W letnie, upalne dni nie ma nic przyjemniejszego od chłodnego, orzeźwiającego natrysku.

 

 Dziś można sobie zapewnić taką przyjemność nawet w ogrodzie. W gorące i letnie dni GARDENA poleca cieszący się uznaniem Klientów natrysk ogrodowy trio. Radość dla dorosłych i dzieci!

 

Czytaj również: Kosiarka do koszenia niedużych trawników

 

 

Orzeźwiająca kąpiel w ogrodzie

Kiedy za oknem upał daje się we znaki, a opalanie na ogrodowym leżaku staje się nużące, warto od czasu do czasu schłodzić ciało chłodną wodą. W szczycie lata zażywanie prysznica nawet do kilku razy dziennie nie jest niczym nadzwyczajnym. Orzeźwiający prysznic w ogrodzie pozwoli obniżyć temperaturę ciała i sprawi wiele rozrywki. Natrysk ogrodowy GARDENA wyposażony jest w trójnożny statyw, która umożliwia ustawienie go w dowolnym miejscu.

 

Czytaj również: Jak zadbać latem o trawnik?


 

Letnia zabawa - prysznic dla dzieci!

Dzieci mają w wakacje mnóstwo wolnego czasu, który bardzo chętnie spożytkowują na zabawę. W upalne dni prysznic w ogrodzie może być świetnym placem zabaw. Nie ma nic fajniejszego niż oblewanie przyjaciół chłodną wodą w ogrodzie, nie robiąc przy tym bałaganu. Natrysk posiada regulację strumienia wody. Istnieje możliwość wyboru między łagodnym strumieniem do wodnych zabaw,  a delikatną mżawką, przy której można zażyć chwili odpoczynku między kolejnymi zabawami. Prysznic może być też doskonałą okazją, do spędzenia wolnego czasu bawiąc się z  dziećmi na świeżym powietrzu.

 

Czytaj również: Ręczna zamiatarka nie tylko do ogrodu


 

Natrysk ogrodowy trio GARDENA

 

- Istnieje możliwość wyboru między łagodnym strumieniem, a delikatną mżawką

 

- Wyposażony jest w dużą zdejmowaną głowicę natryskową

 

- Posiada regulowane dysze rozpylające wodę

 

- Wyposażony jest w płynną regulację wysokości statywu

 

- Umożliwia prostą regulację przepływu wodyŹródło: ComPress S.A. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 738

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >