Hipoalergiczne środki czystości

Hipoalergiczne środki czystości

Zabierając się za porządkowanie naszych czterech kątów, pamiętajmy o nabyciu odpowiedniego preparatu do czyszczenia mebli. Taki środek nie tylko upora się z kurzem, lecz także przyczyni się do ograniczenia alergenów w naszych domach, co jest szczególnie ważne jeśli w naszym domu mieszkają alergicy.

 

Specjalnie z myślą o nich powstał Sidolux M hypoalergiczny – preparat przeciw kurzowi pozbawiony dodatkowo środków, które mogą uczulać. Wszystkie preparaty z linii Sidolux M przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni twardych – jak np. meble – przeszły gruntowną metamorfozę opakowań. Nowe etykiety są zdecydowanie bardziej nowoczesne i przyjazne dla oka. Jednak to nie koniec zmian – do serii dołączył również nowy produkt Sidolux M hypoalergiczny. Preparat powstał z myślą o osobach szczególnie wrażliwych na niektóre substancje, które mogą powodować uczulenia bądź podrażnienia skóry. Sidolux M nie posiada środków uczulających i tworzy zdrowsze otoczenie, dlatego jest szczególnie polecany w domach, gdzie przebywają dzieci i osoby starsze.

 

Czytaj również: Materace doskonale rozkładające ciężar ciała

 

 

Sidolux M hypoalergiczny

Preparat Sidolux M przeciw kurzowi przeznaczony jest do czyszczenia mebli i innych powierzchni twardych. Dzięki unikatowej recepturze środek idealnie czyści i nie pozostawia smug. Dodatkowo Sidolux M tworzy „aktywną tarczę”, która opóźnia osadzanie się kurzu i utrudnia wnikanie brudu w powierzchnię. Preparat nie zawiera środków uczulających, dlatego doskonale sprawdzi się w domu, w którym mieszka alergik.

 

Czytaj również: Czarne i białe dodatki do mieszkania

 

Źródło: Sfera PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 683

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >