Jak stworzyć sobie w domu słoneczną, strefę wypoczynku w letnim klimacie?

Jak stworzyć sobie w domu słoneczną, strefę wypoczynku w letnim klimacie?

Wakacyjne słońce i bujna przyroda zachęcają do jak najczęstszego przebywania w bliskości z naturą. To doskonały moment, by wygospodarować w domu miejsce, w którym można odetchnąć latem pełną piersią. To też świetny okres na drobne modernizacje, które pozwolą nasycić się nową estetyką otwartych na słońce domowych zakątków.

 

Stara drewniana weranda zyska nowy blask, a jednocześnie utrzyma swój nostalgiczny charakter, jeśli zostanie odświeżona delikatnym, ciepłym odcieniem Light Brown dedykowanej do drewna emalii Beckers Designer Universal. Przytulne poduszki i pledy z naturalnych materiałów stworzą komfortowe warunki do letniego wypoczynku.

 

Jak stworzyć sobie w domu słoneczną, letnią strefę wypoczynku?

 

Niewątpliwie szczęściarzem jest każdy, kto może pochwalić się drewnianym stylowym domkiem z bezpośrednim wyjściem na ogród. Klasyczne meble i naturalne dodatki będą podkreślać sielski klimat wnętrza. Biel bezpiecznej dla alergików emalii Beckers Designer Universal zapewni drewnianym ścionom nie tylko piękne wykończenie, ale będzie też stanowić idealne tło dla elementów wyposażenia.

 

Jak stworzyć sobie w domu słoneczną, letnią strefę wypoczynku?

 

Czytaj również: Żywica epoksydowa do odlewów – co warto o niej wiedzieć?

 

Nie mniej relaksującą funkcję może spełnić w domu przestronny salon z dużym przeszkleniem. Jasny szezląg idealnie wkomponuje się w tę przestrzeń i zapewni wygodne miejsce do wypoczynku. Efekt rozświetlenia aranżacji nada biel ścian, pomalowanych odporną na żółknięcie farbą Beckers Designer Colour. Nieodzownym elementem takiego wnętrza są rośliny doniczkowe, które zbudują płynne przejście między salonem a ogrodem. 

 

Jak stworzyć sobie w domu słoneczną, letnią strefę wypoczynku?

 

Czytaj również: Posadzki żywiczne – dlaczego warto wykorzystać je w swoim projekcie?

 

A kto nie może poszczycić się przestronnym salonem, może wykreować prawdziwie magiczne, oddające letni klimat miejsce, wykorzystując nawet ciasny kącik na poddaszu. Zamiast zapychać go szafami czy pudłami, nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć tam namiastkę lasu tropikalnego. Wygodna sofa na tle fikusów i dodających lekkości i kolorytu storczyków stworzy relaksacyjny zakątek tchnący letnim nastrojem przez cały rok. Rude aksamitne poduszki w zestawieniu industrialnymi lampami w odcieniu miedzi dopełnią finezji wnętrza.  

 

Jak stworzyć sobie w domu słoneczną, letnią strefę wypoczynku?

Źródło: Practum / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17892 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >