Lakierowane okapy

Lakierowane okapy

Cylindryczny kształt, duża wydajność, cicha praca, energooszczędność i aż pięć odważnych wersji kolorystycznych. Czytaj dalejNowy model Ciarko Design zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. OR W Color to okap wyspowy wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej, którego powłoka została pokryta kolorowym lakierem transparentnym.

 

Czytaj również: Idealny kompan telewizora

 


ODWAŻNA ELEGANCJA


Model OR W Color to połączenie szlachetności stali nierdzewnej i oryginalnej kolorystyki. Cylindryczny kształt, metaliczny, lustrzany połysk i kilka wersji kolorystycznych to podstawowe wyróżniki tego modelu. Indywidualne ręczne polerowanie i pokrycie lakierem transparentnym pozwoliło na uzyskanie niespotykanego dotąd efektu połysku. Oryginalny design OR W Color wpisze się w nowoczesny i odważny styl pomieszczeń kuchennych. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że barwę okapu OR W Color możemy dowolnie dopasować do mebli i charakteru kuchni.

 

 

Czytaj również: Odkurzacze do zadań specjalnych


 
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA


OR W Color to nie tylko oryginalna estetyka, ale także znakomite parametry techniczne. Nowy model od Ciarko Design to jedno z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku – w ciągu godziny potrafi oczyścić aż 760 m3 powietrza. Zamontowany w urządzeniu wydajny silnik w klasie energetycznej A+ pozwala na maksymalne wyciszenie urządzenia i ekonomiczne użytkowanie. Okap pracuje z głośnością na poziomie 51 dBA. Sterowanie jest intuicyjne i odbywa się za pomocą miękkiej elektroniki typu soft touch. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: jak wyciąg lub pochłaniacz. Całości dopełnia efektowne oświetlenie LED.
Okap dostępny jest w 5 wersjach kolorystycznych (czerwonej, pomarańczowej, żółtej, granatowej i niebieskiej).Źródło: strefa-pr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17750 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >