Odnawiamy staromiejski bruk

Odnawiamy staromiejski bruk

Rekonstrukcja staromiejskich, wyślizganych bruków z naturalnych kamiennych złóż. Charakteryzuje się gładką, a jednocześnie wyobloną i wygładzoną powierzchnią, z różnorodnie ukształtowanymi, delikatnymi wgłębieniami. Dzięki nieregularnym krawędziom, również w obrębie tych samych formatów, sprawia wrażenie wyrzeźbionej przez czas, który jednak obszedł się z nią bardzo łaskawie. Czytaj dalej

 

Kostka dekoracyjna Bruk Śląski od firmy Bruk-Bet to specjalny ukłon producenta w stronę tego regionu Polski. Wyjątkowa propozycja, stworzona z myślą o wymagającym odbiorcy, dostępna jest w nowej, atrakcyjnej cenie 29 zł/m2 jeszcze tylko do końca czerwca.

 

Region śląski, ze względu na prowadzone tam inwestycje, jest dla firmy Bruk-Bet szczególnie ważny. Tu zlokalizowane są aż 3, spośród 8 zakładów produkcyjnych. Do zakupionych w 2013r. fabryk w Raciborzu i Mikołowie, w kwietniu tego roku dołączył zakład w Fugasówce k. Zawiercia. We wszystkich produkowane są sztandarowe wyroby sygnowane marką Bruk-Bet – materiały do zabudowy nawierzchni, w tym kostki brukowe ze szlachetnej linii Prestige,  czy elementy małej architektury ogrodowej. Decyzja o rozwoju sieci produkcyjnej i dystrybucyjnej jest wynikiem intensywnego rozwoju firmy, a dzięki śląskim inwestycjom, producent oferuje mieszkańcom tego regionu szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

 

Czytaj również: Elegancka szarość w przydomowym ogrodzie

 

Czytaj również: Zaskakujący efekt szarek kostki brukowej

 

Kostkę Bruk Śląski cechuje pięknie ukształtowane, lekko pofalowane lico. Szeroka, nieregularna siatka spoin oraz rytmiczne ułożenia rzędowe stanowią o jej wyjątkowym podobieństwie do kostek naturalnych. Seria składa się z siedmiu elementów, dzięki którym mamy mnóstwo możliwości aranżacyjnych w zakresie wzorów ułożeń i kompozycji. Grubość 6 cm sprawia, że może być wykorzystywana zarówno w aranżacjach wokół domu, jak i placach oraz skwerach  przewidzianych do ruchu samochodów osobowych.

Źródło: bruk-bet / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 19240 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >