Panele podłogowe Dąb Montana firmy Classen – dzika radość mieszkania

Panele podłogowe Dąb Montana firmy Classen – dzika radość mieszkania

Dąb Montana to najnowsza propozycja wśród najszerszej na rynku oferty paneli podłogowych firmy Classen. Fascynację wyjątkowością Dzikiego Zachodu można teraz łatwo przenieść do wnętrza swojego domu. Dąb Montana, eksponując piękno natury, uczyni wnętrze niepowtarzalnym i klimatycznym.


Panele podłogowe Dąb Montana firmy Classen przywodzą na myśl otwartą prerię oraz nieokiełznaną i dziką przyrodę z amerykańskiego stanu. W dekorze Dąb Montana wyraźnie podkreślono naturalny wygląd i surowość czystego drewna. Dzięki takiej stylistyce panele doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Z jednej strony dodadzą uroku klasycznym pomieszczeniom, z drugiej – wzmocnią wyrazistość awangardowych aranżacji. Panele Dąb Montana to propozycja dla wymagających, którzy cenią sobie nie tylko doskonałą jakość paneli Classen, ale także niebanalny wygląd podłogi.

Dekor paneli podłogowych Dąb Montana występuje w trzech kolekcjach firmy Classen.

Panele Dąb Montana z kolekcji Premium wyróżniają się strukturą „handscraped”, które przypomina ręcznie heblowane drewno. Dodatkowo panele posiadają V-fugę, dzięki czemu po ułożeniu podłoga przypomina naturalne deski.

Dąb Montana z kolekcji Professional oraz Trend olśniewają tradycyjną strukturą drewna. Kolekcja Professional to bardzo wysoka klasa ścieralności AC5, polecana w pomieszczeniach użyteczności publicznej, natomiast panele Trend, z klasą ścieralności AC4, polecane są  do często używanych pomieszczeń.

Grubość paneli w każdej z kolekcji to 8mm, taki sam jest również system montażu Megaloc, zapewniający niezwykle szybkie i łatwe ułożenie podłogi. Wybór paneli z serii Professional to aż trzy dekady gwarancji, modele Premium i Trend posiadają piętnastoletnią gwarancję jakości.

Panele podłogowe Dąb Montana dostępne są w sieciach sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych znajdziesz na www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18310 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >