Poduszka na Dzień Dziecka !!

Poduszka na Dzień Dziecka !!

Ulubiona poduszka, obok pluszowych maskotek i zabawek, jest jednym z ukochanych atrybutów każdego malucha, dlatego też idealnie nadaje się na prezent z okazji jego święta. Wygodna i dekoracyjna nie tylko zapewni dziecku komfortową drzemkę, ale będzie również chętnie zabierana w podróż autem czy do babci na noc, a na pewno wzbogaci każdy dziecięcy kącik. Czytaj dalej

 

Z myślą o najmłodszych marka Lotari stworzyła całą serię elementów dekoracyjnych, które świetnie sprawdzą się jako niespodzianka z okazji Dnia Dziecka. Poduszki z kolorowymi nadrukami, ale również naklejki czy obrazki wniosą do pokoju dziecięcego coś nowego, urozmaicając go.

 

 

Czytaj również: Dzień Mamy już niedługo, czy masz już wybrany prezent?

 

Kolorowe poduszki znajdziemy aż w czterech kolekcjach tej marki. Możemy więc wybierać między leśnymi jeżami: Mamą Jeż Luizą i jej bliskimi z „Jeżowej rodzinki”, sympatyczną sówką Grażką z „Igraszek sówki Grażki”, a także łagodnie usposobionym liskiem Florkiem z „Norki liska Florka”.

 

 

Czytaj również: Malownicze dekoracje w naszym domu

 

Nadrukowane na poduchach zwierzaki z pewnością wywołają uśmiech na twarzy dziecka i dołączą do grona jego najlepszych przyjaciół. W efekcie miła w dotyku poduszka będzie nie tylko przyjemnym i wygodnym podparciem główki, lecz również nieodłącznym towarzyszem zabaw i rodzinnych wyjazdów. Bez względu na to, jaką poduszkę ze Strefy Malucha Lotari wybierzemy, możemy być pewni trafności prezentu.

 

Źródło: Lotari / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 95

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >