Pokój dla dziecka – lista artykułów

Pokój dla dziecka: jak urządzić pokój maluchowi

Przyjście na świat dziecka, oprócz szczęścia niesie ze sobą odpowiedzialność. Wychowanie malucha i zapewnienie mu odpowiednich warunków do życia to obowiązek każdego rodzica. Przed narodzinami warto jednak przygotować dla noworodka pokój, w którym będzie czuł się dobrze i bezpiecznie.

Jak pomalować pokój dla dziecka? Jak namalować postacie, zwierzątka na ścianie?

Chciałbyś samodzielnie pomalować pokój dla swojego dzieciątka wykorzystując do tego np. postacie z bajek rysunkowych? Niemal każde dziecko chciałoby się przenieść w magiczny świat.

Jak urządzić pokój dziecinny? Urządzamy pokój dla dziecka i nastolatka

Pokój naszych pociech to miejsce szczególne – ich oaza, w której mogą skryć się przed całym światem, oddać swoim pasjom i czuć się naprawdę bezpiecznie

Pokój dla dziecka pomaluj farbą fosforyzującą

Firma B.M Polska, wyłączny dystrybutor produktów marki Benjamin Moore, przygotowała specjalną niespodziankę dla najmłodszych. Wystarczy pomalować pokój farbą Glow in the Dark Finish 312, wyłączyć światło i poczekać na efekt…

Królestwo dziecka - Jak urządzić pokój przedszkolaka?

Kilkuletnie dziecko intensywnie poznaje świat. Jego pokoik to już nie tyko sypialnia, ale także miejsce edukujących je zabaw. Czas na odpowiadającą nowym potrzebom aranżację pokoju niedawnego niemowlęcia.

Zdrowy i kolorowy pokój — idealny prezent dla malucha nie tylko na Dzień Dziecka!

W dobie wszechobecnych zanieczyszczeń, dbałość o zdrowie maluchów spędza sen z powiek wielu rodzicom. Beckers ma w swojej ofercie całą gamę produktów do malowania ścian i mebli, które pomagają w walce z domowymi alergiami. W maju br. kolejne 4 produkty otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Są to farby NORDIC WHITE i SCOTTE 5 oraz tynki dekoracyjne DECOR RETRO i DECOR RETRO COLOUR.

Jaką wykładzinę wybrać do pokoju dziecka? Domowe boisko sportowe

KOMFORT, największa sieć sklepów z materiałami na podłogi, poszerzył swoją ofertę o nowy wzór wykładziny elastycznej z kolekcji Fantazja. Wykładzina do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, z wzorem piłki nożnej wybierana jest szczególnie przez chłopców.


Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18320 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >