Salon Drzwi i podłogi Vox w Świeciu otwarty

Salon Drzwi i podłogi Vox w Świeciu otwarty

Z początkiem kwietnia w Świeciu na ul. Wojska Polskiego 203 uruchomiony został drugi z kolei po Warszawie salon wzorcowy sieci Drzwi i podłogi Vox.

 

Salon w Świeciu oferuje klientom najszerszą z możliwych ofert producentów w zakresie drzwi i podłóg – ekspozycja obejmuje blisko 200 modeli drzwi! Oferta handlowa prezentowana jest w innowacyjny sposób, z wykorzystaniem modeli ekspozytorów stworzonych w czasie prac badawczych. Salon spełnia najwyższe standardy budynków i wystroju wnętrz oraz ergonomii sprzedaży. Klienci mogą skorzystać z usług komplementarnych i doradztwa, dzięki nowoczesnemu systemowi standardów obsługi obejmującego m.in. szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

 

 

Powierzchnia tego obiektu wynosi prawie 1700 m2, z czego niemal 600 m2 stanowi a przeszło 900 m2 magazyn. Przy budowie salonu wykorzystano kilka nowoczesnych, obecnie stosowanych technologii, uwzględniających wymogi dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Zastosowane zostały między innymi ogrzewania podłogowe w części biurowej i sprzedaży, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła/chłodu w części biurowej i sprzedaży, dodatkowe docieplenie ścian budynków i sufitu podwieszanego, instalacja solarna do ciepłej wody użytkowej i wody grzewczej oraz oświetlenie ekspozycji światłem dziennym.

 

 

Z okazji otwarcia salonu Drzwi i podłogi Vox w Świeciu, dla pierwszych klientów firma przygotowała 100 prezentów, o czym informują tablice reklamowe w mieście oraz reklamy w prasie lokalnej.

 

2011-04-11
Źródło: Składy VOX / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Pozycjonowanie stron Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Szukam agencji, która wykonuje pozycjonowanie stron Toruń. Jaką polecacie?
  • Jak spędzasz swój wolny czas? Liczba postów: 57 Grupa: Trudne tema... Pomysł o kursie żeglarstwa podczas wakacji jest bardzo trafiony. W poszukiwaniu instruktorów którzy odpowiednio Cie przygotują polecam skorzystać z usług https:...
  • Jak dbać o samochód? Liczba postów: 455 Grupa: Trudne tema... Co jakiś czas warto postawić przede wszystkim na autodetailing Piaseczno. Warto doprowadzić auto do odpowiedniego stanu i to nie tylko przed jego sprzedażą.
  • samochód Liczba postów: 28 Grupa: Trudne tema... A jak nadać wniosek na bank ochrony środowiska dofinansowania? Bo wiecie co dowiedziałam się od znajomych, że można starać się o dofinansowanie na zakup lub lea...
  • Skuteczna reklama dla e-biznesu? Liczba postów: 216 Grupa: Trudne tema... Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę http://reklamowe.ucoz.pl , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wykorzys...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18190 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 79

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >