Styl industrialny w ogrodzie

Styl industrialny w ogrodzie

Nie trzeba być ekstrawaganckim właścicielem loftu, by polubić przemysłowy styl. Industrialny dizajn to nie tylko wnętrza sprawiające wrażenie niewykończonych czy instalacja wentylacyjna wyeksponowana pod sufitem.

 

To także nowoczesne mieszkania i domy, we wnętrzach których dizajnersko łączy się chłodną kolorystykę betonu, metalu i szkła z ciepłem drewna lub cegły. Industrialny dizajn w domu to:

 

- nowoczesność,

 

- minimalizm wystroju,

 

- elegancka prostota,

 

- surowe, nieprzetworzone materiały - beton, mleczne szkło, cegła, drewno,

 

- chłodna elegancja subtelnie ocieplona drewnianymi lub ceglanymi akcentami.

 

Czytaj również: Sposób na praktyczną bramę

 

 

Panele Zenturo - ogrodzenie zainspirowane industrialnym stylem

 

Jeśli lubisz industrialne wnętrza, możesz do przemysłowego stylu nawiązać także na zewnątrz swojego domu. Doskonałym uzupełnieniem budynku o nowoczesnej bryle będzie ogrodzenie z paneli Zenturo firmy Betafence:

 

- elegancki antracytowy kolor subtelnie nawiązuje do chłodnych barw, będących wizytówką industrialnego stylu

 

- nowoczesny, unikalny dizajn uzyskany dzięki połączeniu różnych rozmiarów oczek siatki z podwójnymi, zgrzewanymi naprzemiennie drutami poziomymi, podkreśla nowoczesny charakter posesji 

 

- z paneli Zenturo można zbudować murek gabionowy, który wypełniony np. kawałkami matowego szkła zamieni posesję w industrialne dzieło sztuki

 

Czytaj również: Bariery ochronne


 

Industrialny styl Twojej posesji doskonale podkreśli murek gabionowy z paneli Zenturo. Stalową taśmę Perfo wsuń pionowo w panele Zenturo tworzące murek. Środek murku wypełnij pniami drzew, granulatem z odpadów lub betonem z odzysku.  Instrukcję montażu murku gabionowego z paneli Zenturo i Zenturo Super znajdziesz na www.ogradzamy.pl w zakładce z instrukcjami.

 

 

Taśma Perfo - industrialny performance

Aby podkreślić industrialny styl ogrodzenia, wypełnij panele Zenturo stalową taśmą Perfo. Możesz je wypełnić taśmą Perfo całkowicie lub częściowo.

 

- Taśma Perfo ze stali nierdzewnej, stosowana do wypełnienia paneli Zenturo, nawiązuje do surowych, nieprzetworzonych materiałów, charakterystycznych dla industrialnego stylu.

 

- Doskonale sprawdza się także przy tworzeniu murków gabionowych z paneli Zenturo - przy drobniejszym wypełnieniu, takim jak mniejsze otoczaki czy kora drzew; uzupełnienie paneli taśmą zapobiega wypadaniu materiału wypełniającego.

 

Czytaj również: Systemowo grodzona posiadłość


 

Taśma Perfo dostępna jest w dwóch długościach (120 cm i 170 cm) i dwóch szerokościach (dopasowanych do szerokości oczek w panelach Zenturo).  Dzięki łatwemu montażowi taśmy na ogrodzeniu, możesz zmieniać charakter swojego ogrodzenia, kiedy tylko chcesz. Więcej informacji o panelach Zenturo [link: http://ogradzamy.pl/ strefa-klienta/produkty/panele-zenturo,3/] i Zenturo Super [link: http://ogradzamy.pl/strefa-klienta/produkty/panele-zenturo-super,2/] znajdziesz na www.ogradzamy.pl.

 

 

 

Źródło: hyperCREW / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18529 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >