W jaki sposób zamontować zlewozmywak? Nowoczesny sposób montażu

W jaki sposób zamontować zlewozmywak? Nowoczesny sposób montażu

Jednym z ciekawszym rozwiązań do zastosowania w kuchni proponowanych przez Belmeb jest zlew montowany „na równi” z blatem. Ten sposób montażu pozwala na zainstalowanie tradycyjnego zlewu w nowoczesny sposób. Czytaj dalej

Kształt i materiał zlewozmywaka w zasadzie nie podlegają ograniczeniu. W blacie wycina się odpowiedni otwór, w którym montowany jest zlew uszczelniony klejem  poliuretanowym oraz wypełniaczem. Taka metoda montażu gwarantuje trwałość i wysoką jakość.

 

 


"Z praktycznego punktu widzenia zalety takiego rozwiązania to łatwość utrzymania czystości i koniec problemów z pęczniejącym od wilgoci blatem. Do tego dochodzą wrażenia estetyczne, ponieważ blat i zlew sprawiają wrażenie jednej powierzchni, która interesująco się prezentuje" – mówi Alicja Krawczyk z Belmeb.

 

 


Montowanie zlewu „na równi” z blatem to metoda interesująca zarówno dla architektów i projektantów planujących kuchnie, jak i wykonujących je stolarzy, ponieważ Belmeb dostarcza gotowy produkt w wysokiej jakości wykonania. W taki sposób zlewozmywak można montować m.in. w blatach HPL (czyli laminatach wysokociśnieniowych), charakteryzujących się wysoką odpornością na uderzenia, temperaturę, zginanie i rozrywanie oraz trwałością kolorów. Można je także stosować w blatach z tworzywa mineralnego np. dostępnych w Belmeb elements by Lechner® łączących wytrzymałość z niewielką wagą. Nowoczesny sposób montażu proponowany przez Belmeb to rozwiązanie dla poszukujących ciekawych pomysłów do zastosowania w kuchni.

 

Źródło: Times Square Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19214 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >