Walentynkowa aranżacja wnętrz

Walentynkowa aranżacja wnętrz

Walentynki mogą okazać się doskonałym momentem na dodanie koloru do naszych wnętrz. Odrobina czerwieni, koloru kojarzonego z miłością, wyzwoli energię, wzbudzi pozytywne emocje, a także pomoże dodać pikanterii w walentynkowy wieczór.

 

Sklepy KOMFORT proponują swoim klientom zabawną walentynkową dekorację, której kształt klient może sam wybrać  według własnego projektu. Mogą to być wielkie serca, całuśne usta lub słodka truskawka, które można umieścić na podłodze jako dywanik lub na ścianie jako ozdobę.

 


Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że z wykładziny można wyciąć przeróżne kształty, które będą spełniać funkcję ozdoby na podłogę lub ścianę.

 

Czytaj również: Walentynkowa kolekcja dodatków i dekoracji

 


 

Tylko w sklepach KOMFORT klienci mają możliwość zamówienia indywidualnego kształtu i wielkości dywanu, który powstaje z wykładziny. Pracownicy KOMFORT dotną wykładzinę zgodnie z przygotowanym szablonem oraz obszyją kształt. Małe  dywaniki z wykładzin szczególnie nadają się do pokoi dziecięcych gdzie  podłogę ozdobią, gwiazdki, kotki, motylki itp. Kolorowe figury geometryczne sprawdzają się również w różnego typu zabawach edukacyjnych. Koszt wykonania dywaniku to koszt wykładziny, jej docięcia i obszycia.

 

Czytaj również: Romantyczny, przytulny nastrój dzięki dodatkom

 
Źródło: newss.pl / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >