Zarządcą centrum handlowego Plejada w Sosnowcu została firma Cushman & Wakefield.

Zarządcą centrum handlowego Plejada w Sosnowcu została firma Cushman & Wakefield.

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, została zarządcą centrum handlowego Plejada.

Obiekt jest własnością funduszu inwestycyjnego St.Martins Property i mieści się w Sosnowcu przy ulicy Staszica 8b. W ramach obsługi projektu od 1 października br. dział Asset Management firmy Cushman & Wakefield jest odpowiedzialny za operacyjne i finansowe zarządzanie centrum.

 

Plejada to centrum handlowe o niskiej zabudowie i łącznej powierzchni najmu ponad 20.000 mkw. Obiekt przekazano do użytku w listopadzie 2001 roku. Obecnie w części handlowej znajduje się blisko 120 markowych sklepów, restauracje oraz hipermarket Carrefour. Centrum oferuje monitorowany parking na ponad 1.300 miejsc z myjnią samochodową oraz parking strzeżony.

 

Dział Asset Management firmy Cushman & Wakefield jest jednym z wiodących na polskim rynku zespołów zarządzających nieruchomościami komercyjnymi. Obecnie zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 500.000 mkw.

Źródło: FIRST Public Relations Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18797 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 108

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >