Zastawa stołowa do nowoczesnych wnętrz

Zastawa stołowa do nowoczesnych wnętrz

Szary od niedawna wrócił do łask projektantów i dekoratorów wnętrz. Jest to elegancka barwa, która stanowi doskonałe tło dla dekoracji w intensywniejszych odcieniach.

Modne połączenie szarości i mocniejszych, różowych akcentów charakteryzuje również porcelanową kolekcję naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto.

 

Róż i szarość – tandem idealny

Nowoczesne wnętrza wymagają odpowiednio dobranych, prostych dodatków i spójności kolorystycznej całej aranżacji. Chcąc modnie urządzić wnętrze, nie musimy jednak decydować się na surowy i chłodny w wyrazie klimat współczesnych mieszkań. Ożywić go można, łącząc nowoczesne akcenty z klasycznymi elementami. Doskonałym tego przykładem jest kolekcja naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto, która stanowi kompozycję modnych barw i tradycyjnych kształtów. Elementy wchodzące w skład linii Pink Flowers marki Vittore Comforto wykonane zostały z białej porcelany, której nadano prosty, klasyczny fason. Dzięki dekoracjom w odcieniach szarości, kontrastowo zestawionym z różowymi akcentami, naczynia zyskały nowoczesny charakter. Brzegi naczyń zdobi pas z delikatnym, kwiatowym motywem, a szary pasek dodatkowo dekoruje uszka filiżanek, mlecznika, wazy, sosjerki , imbryka oraz cukiernicy. Szara, stonowana kolorystyka pięknie wydobywa urok różowych akcentów i sprawia, że naczynia świetnie komponować się będą ze stylistyką nowoczesnych wnętrz.

 

Filiżanka Pink Flowers marki Vittore Comforto

fot. www.pieknowdomu.pl


 

Jeden wzór  - wiele kształtów

Zgodnie z założeniami, nowoczesność to nie tylko odpowiednie wzornictwo, ale także postawienie na funkcjonalność sprzętów i dodatków. Seria porcelanowych naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto odpowiada więc wymogom nowoczesności  dzięki odpowiedniej kolorystyce, jak również za sprawą praktycznych zestawów. W kolekcji znajdują się komplety doskonałe do serwowania wystawnego obiadu, jak również podawania deseru. Zestaw obiadowo-kawowy składa się z 93 części, które umożliwią zorganizowanie przyjęcia dla 12 osób. Odnaleźć w nim można talerze płytkie, głębokie oraz deserowe, salaterki, wazę, sosjerkę z podstawką, 4 półmiski o różnych kształtach oraz naczynia potrzebne do podania deseru, jak filiżanki, spodki, imbryk, cukiernica i mlecznik. Osobno zakupić można serwis do kawy, składający się sześciu filiżanek oraz sześciu spodków, bądź w wersji rozszerzonej o imbryk, cukiernicę i mlecznik. Chętni powiększyć ją mogą o komplet 6 talerzy deserowych o średnicy 18,5 cm. Dzięki temu, każdy będzie mógł stworzyć komplet dopasowany do swoich potrzeb. Mieszkania utrzymane w szarej tonacji, to ostatnio jeden z najmodniejszych trendów aranżacyjnych. Kolor ten wprowadza atmosferę wyciszenia i harmonii. Subtelny klimat nowoczesnych wnętrz pomogą nam stworzyć porcelanowe naczynia z kolekcji Pink Flowers marki Vittore Comforto.

 

Kolekcja Pink Flowers marki Vittore Comforto

fot. www.pieknowdomu.pl

 


 

Źródło: FlyPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Meble metalowe do gabinetu medycznego Liczba postów: 13 Grupa: Porady i op... Which game is your favorite? I'm more at ease playing healthy games like fall guys. I had great fun just typing the fall men on the computer or phone!
  • Sala konferencyjna w województwie Mazowieckim Liczba postów: 7 Grupa: Porady i op... Your document's intriguing and unique elements are not available to everyone. Because I care so deeply about them, I'm delighted to join you in the game: poppy....
  • Mycie elewacji domu Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... Your comments are more appealing than the pleasure of playing fnaf security breach, the most popular game on the market right now that young people like me are....
  • Efektowna ściana Liczba postów: 44 Grupa: Wnętrza Szanowni Państwo, nie można przejść obojętnie obok dekoracji ścian. Tu świetnie sprawdzą sie płytki klinkierowe z King Klinker http://kingklinker.pl/. Są estety...
  • Łazienka bez nudy? Liczba postów: 573 Grupa: Nowości ara... Ciekawym pomysłem jest zaaranżowanie w łazience kącika czytelniczego. Niektórzy lubią czytać w wannie lub załatwiając swoje potrzeby. Co o tym myślicie?

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18519 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 90

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >