Zdrowy i kolorowy pokój  — idealny prezent dla malucha nie tylko na Dzień Dziecka!

Zdrowy i kolorowy pokój — idealny prezent dla malucha nie tylko na Dzień Dziecka!

W dobie wszechobecnych zanieczyszczeń, dbałość o zdrowie maluchów spędza sen z powiek wielu rodzicom. Beckers ma w swojej ofercie całą gamę produktów do malowania ścian i mebli, które pomagają w walce z domowymi alergiami. W maju br. kolejne 4 produkty otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Są to farby NORDIC WHITE i SCOTTE 5 oraz tynki dekoracyjne DECOR RETRO i DECOR RETRO COLOUR. Czytaj dalej


„Nieważne czy chłopiec czy dziewczynka – ważne żeby było zdrowe” – tak najczęściej odpowiadają przyszli rodzice zapytani o płeć potomka. Choroby alergiczne należą do typowych współczesnych schorzeń. Najwięcej alergików przybywa wśród dzieci – blisko 1/3 noworodków rodzi się z podwyższonym ryzykiem alergii. Aby chronić maluchy, należy minimalizować występowanie czynników uczulających. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie pokoju dziecięcego, a najlepiej całego mieszkania. W końcu będzie to główne miejsce pobytu maluszka przez pierwsze miesiące jego życia.

Niektóre substancje chemiczne zawarte w farbach i lakierach mogą powodować reakcje alergiczne, dlatego wybierając produkty do malowania pomieszczeń warto zwrócić uwagę na ich właściwości i atesty jakie posiadają. 4 produkty marki Beckers: farby NORDIC WHITE i SCOTTE 5 oraz tynki dekoracyjne DECOR RETRO i DECOR RETRO COLOUR zostały poddane specjalistycznym testom Polskiego Towarzystwa Alergologicznego na obecność alergenów i uzyskały rekomendację tej prestiżowej instytucji. Mogą być stosowane do malowania ścian w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach, jak również w placówkach służby zdrowia.
Właściwości produktów marki Beckers dają nieograniczone możliwości dla dekoracji pokoi dziecięcych i innych pomieszczeń. Farbę SCOTTE 5 można zakolorować na ponad 2000 barw, a tynki DECOR RETRO pozwolą uzyskać trójwymiarowe efekty w 37 kolorach. Dzięki wysokiej jakości, wydajności i łatwości w użyciu, wymarzony pokój dziecka można wyczarować w każdej chwili.

Dane techniczne 4 nowych produktów marki Beckers objętych
rekomendacją PTA:

Dzień Dziecka jest dobrą okazją do tego, by nie tylko sprawić przyjemność swojemu maluchowi, ale i pomyśleć o jego bezpieczeństwie. Świeżo odnowiony, kolorowy, a przede wszystkim bezpieczny pokój ucieszy każde dziecko. Warto pamiętać o tym, że część alergii może ujawnić się później, dlatego stosowanie produktów antyalergicznych ważne jest nie tylko przed narodzinami.

Oferta produktów marki BECKERS posiadających certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego obejmuje już 19 produktów. Są wśród nich: farby do ścian i sufitów, lakiery i farby do powierzchni drewnianych, farba do gruntowania powierzchni oraz tynki dekoracyjne.

Produkty posiadają czytelną informację na opakowaniach:
Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Bogaty asortyment marki BECKERS daje pełne możliwości wszechstronnego i bezpiecznego remontu mieszkania.

Źródło: PUBLINK / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19250 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >