Zlew dzięki któremu zaoszczędzimy miejsce

Zlew dzięki któremu zaoszczędzimy miejsce

Boom w światowej aranżacji przeżywają kuchenne zlewy z płytkimi komorami. Głównie dlatego, że masowo myjemy naczynia w zmywarce i tylko czasem opłukujemy pojedyncze rzeczy w zlewozmywaku.

 

Mniejsza komora oznacza oszczędność miejsca, ale też spore ułatwienia. Zwłaszcza dla kobiet w ciąży, osób starszych, które nie mogą się schylać, ale też dzieci, które pomagają rodzicom w codziennych obowiązkach. Płytka komora zlewu ma zazwyczaj około 12-16 centymetrów głębokości. Jest sporym ułatwieniem, ale też sojusznikiem w walce o wolne miejsce zwłaszcza w małych kuchniach. - "Im płytszy zlew tym więcej miejsca w szafce pod nim, a to oznacza, że możemy prowadzić selektywną zbiórkę śmieci albo po prostu zmieścić tam więcej półek na środki czystości" – mówi Maria Kubiak, ekspertka ds. produktu z firmy Kuchinox.

 

 

Ciekawym modelem nowoczesnego zlewu, który oszczędza miejsce jest Ibiza, sygnowana przez markę Laveo. To rzadko spotykany na polskim rynku nowoczesny design z kwadratową płytką komorą, który tworzony jest z supertrwałego materiału o nazwie poligran. Tworzywo o 35-letniej gwarancji to aż 80 proc. minerałów połączonych żywicą poliestrową, która zapewnia im szczelność i długowieczność. Ibiza pasuje niemal do każdej aranżacji, choć najlepiej komponuje się z blatami  w kolorze drewna i stylowymi dodatkami. Można ją kupić w sieci Castorama i Leroy Merlin.

 

(fot. Kuchinox)
Zlewozmywak Ibiza to ostatnia nowość w kategorii płytkich komór.


Źródło: Kuchinox / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19214 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >