Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetom

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetom

Woven Image, to nowa, znakomita marka produktów i rozwiązań akustycznych, która niedawno dołączyła do oferty Muraspec. Twórcami rozwiązań australijskiego producenta są uznani designerzy i graficy, którzy w swoich projektach łączą tradycję marki z aktualnymi trendami. Muraspec jest wyłącznym przedstawicielem Woven Image na polskim rynku. Czytaj dalej

 

Wszyscy, którzy znają i obserwują działania Muraspec w ostatnich latach, widzą, jak dużą wagę firma przykłada do tematu materiałów akustycznych, i jak dynamicznie rozwija ten segment oferty. Połączenie asortymentu tapet obiektowych z profesjonalnymi materiałami akustycznymi, tworzy dla projektantów wnętrz komercyjnych wygodną, komplementarną bazę rozwiązań w zakresie wykończenia ścian, w biurach, hotelach, restauracjach. Tym bardziej, że każdy klient znajdzie w Muraspec nie tylko sam produkt, ale także fachowe doradztwo i know-how.

 

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetom EchoPanel® Palace, Woven Image

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetomAscent Tile, Woven Image


Wraz ze zmianą trendów w aranżacji wnętrz biurowych, najważniejszymi obszarami do poprawy komfortu akustycznego są przestrzenie do pracy, zwłaszcza te o charakterze open-space, ale również sale konferencyjne, przestrzenie wypoczynkowe i pomieszczenia z dużą ilością powierzchni „twardych” (szkła, kamienia, pomalowane farbami itp.). Wprowadzenie elementów akustycznych w postaci ścianek działowych czy przegród biurkowych, wyłożenie ścian tapetami, to zabiegi, które wyraźnie poprawią komfort pracujących tam osób. Co ważne – zmiany te można przeprowadzić łatwo, bez dużego remontu, nawet gdy inwestycja jest już zrealizowana.

 

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetomEcho Panel, Woven Image

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetomEchoPanel® Astro Woven Image

Czytaj również: Jaka tapeta na nierówne ściany?


Również jeśli chodzi o obiekty hotelowe akustyka jest zagadnieniem, które obejmuje właściwie wszystkie hotelowe przestrzenie, od lobby, przez korytarze, pokoje hotelowe, po sale konferencyjne i restaurację. W każdym z tych miejsc można poprawić komfort akustyczny dzięki gamie dostępnych rozwiązań. Do wyboru są tapety akustyczne, ścianki, zawiesia sufitowe, lampy, przegrody itp. - a wszystko to dostępne w ofercie firmy Muraspec.  Od niedawna propozycji jest jeszcze więcej, ponieważ do portfolio firmy dołączyła australijska marka Woven Image. 

 

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetomIon Embossed Panel, Woven Image

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetomOrbit, Woven Image


- Zachwyciła nas jakość produktów Woven Image, długoletnie doświadczenie w produkcji tego typu rozwiązań oraz ekologiczne podejście firmy, która już w 2004 roku opatentowała i wprowadziła na rynek akustyczny filc PET w 60 proc. wykonany z włókien pochodzących z recyklingu – mówi Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec Polska.

 

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetomKaleidoscope Tile, Woven Image

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetomMuse FLUID 548 - Woven Image

Czytaj również: Tapeta niczym mural na ścianie

 


Nie bez znaczenia w decyzji Muraspec był też znakomity design rozwiązań Woven Image, który  osadzony jest w aktualnych trendach wzorniczych i kolorystycznych, a jednocześnie czerpie z tego, co najlepsze w tradycji firmy. Do tworzenia swoich produktów firma zaprasza uznanych designerów wzornictwa przemysłowego takich jak np. Michael Young, Adam Goodrum, Dinosaur Designs, jak również grafików (Alex Miles), czy projektantów mody (Akira Isogawa ).

 

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetomMura Haku & Kome, Woven Image

Zwiększenie komfortu akustycznego we wnętrzu dzięki designerskim tapetom

Longitude, Woven Image

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18811 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >