Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się
 
Aranżacja wnętrz - modna paleta intensywnych kolorów Dulux

Aranżacja wnętrz - modna paleta intensywnych kolorów Dulux

Trend kolorystyczny Dulux Zabawa w dom to paleta modnych, intensywnych kolorów, które w połączeniu z pomysłowymi, a zarazem humorystycznymi dodatkami, przepełnią wnętrza dziecięcą radością i optymizmem.

W tym sezonie wśród najmodniejszych kolorów dominują intensywne, nasycone barwy, w odważnych kontrastujących połączeniach. Kombinacje energetycznych zieleni ze słonecznymi żółciami i fioletami królują nie tylko na wystawach sklepów z odzieżą i biżuterią, ale również w kolorystyce samochodów, czy projektach sprzętu audio. Wszechobecnej popularności tych barw trudno się dziwić. Płynąca z nich siła dodaje energii i optymizmu, a wręcz odmładza przywodząc na myśl czasy dzieciństwa.

 

Czerpanie z mocy pozytywnego oddziaływania intensywnych barw w odważnych połączeniach, to najtrafniejsze podsumowanie trendu kolorystycznego Dulux Zabawa w dom. Paleta trendu to eksplozja pełnych życia kolorów, takich jak koral, grejpfrut, czy kiwi, które tworzą przyjazne, emanujące radością pomieszczenia. W przestrzeni salonów oraz jadalni barwy te sprzyjają pasjonującym dyskusjom podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. W sypialni czy pokoju dziecięcym - przełamane delikatnym ecru i khaki - dodają energii wprowadzając w pogodny nastrój.


Zabawa w dom to nie tylko nieskrępowana gra kolorem, ale również dodatkami, które nie tracąc swojego praktycznego zastosowania, przybierają formę kojarzącą się z dziecięcymi zabawkami. Plastikowe stoliki i fotele, sprzęty kuchenne, dodatki i ozdoby w fantazyjnych kształtach, podkreślają beztroski charakter wnętrz, wywołując uśmiech na twarzach domowników nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków.
Trend Dulux Zabawa w dom to propozycja dla ludzi młodych duchem, nie bojących się śmiałych zestawień kolorystycznych. Paleta trendu w połączeniu z oryginalnymi dodatkami pozwala stworzyć niebanalne wnętrza, w których funkcjonalność przeplata się z humorem, wyzwalając dziecięcą radość i optymizm.

Źródło: Effective PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Stół - nierozkładany czy rozkładany? Liczba postów: 3 Grupa: Ciekawe pom... To prawda, dobrze jeśli stół jest rozkładany, bo przy okazji większych rodzinnych imprez nie ma problemu z dostawianiem innych stolików i ściskiem przy stole. D...
  • Skórzany, bujany fotel Liczba postów: 8 Grupa: Najnowsze t... Bardzo fajne fotele można też znaleźć w Ceramika Design. Takich wzorów jak tam, to nie widziałem w żadnej sieciówce.
  • lazienki Liczba postów: 33 Grupa: Najnowsze t... Fajne pomysły na aranżację łazienki można też znaleźć w Ceramika Design. Mają bardzo duży wybór płytek, no i program w ramach którego można skorzystać z usług p...
  • jaka łazienka Liczba postów: 31 Grupa: Najnowsze t... Łazienka to chyba taki pokój relaksu bardziej ;) No i jedyne miejsce, gdzie można być samemu. Właściwie od tego jakie masz podejście do aranżacji i funkcjonalno...
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 52 Grupa: Najnowsze t... Fajne, designerskie stoliki kawowe znajdziesz w Ceramika Design, oprócz tego możesz też tam znaleźć jakiś ciekawy i oryginalny fotel.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 14368 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >