Baterie łazienkowe – lista artykułów

Włoski design w nowej kolekcji baterii łazienkowych

Ludovica i Roberto Palomba, włoscy mistrzowie designu z ponad 25-letnim doświadczeniem, w swojej pracy projektowej kładą akcent na jakość i intuicyjne wzornictwo. Projektanci respektują tradycję, jednocześnie dbając o zapewnienie optymalnego poziomu praktyczności, czystości i wzorniczej elegancji, odpowiadającego potrzebom nowoczesnego społeczeństwa. Jednolity design kolekcji jest elementem, który spina kompleksową gamę rozwiązań do łazienki, pozwalając projektantom wnętrz i klientom na idealne dopasowanie ceramiki, mebli i baterii. Jednocześnie umożliwia pełną indywidualizację projektu.

Armatura łazienkowa istotnym detalem wnętrza i codziennych rytuałów

Kąpiel pod prysznicem coraz częściej zamiast zwykłą rutyną staje się codziennym rytuałem. Ponad połowa Europejczyków lubi brać długi prysznic, a dla jednej trzeciej kąpiel pod prysznicem jest pierwszym remedium na stres. Dlatego na rynku pojawił się nowy prysznic ręczny Rainshower SmartActive, wyróżniający się inteligentnymi funkcjami oraz intuicyjną obsługą. Nowe słuchawki prysznicowe umożliwiają użytkownikom komfortową kąpiel dostosowaną do ich potrzeb. Zadbano również o łatwiejszy i szybszy montaż prysznica – drążek prysznicowy można przymocować do istniejących już otworów bez konieczności użycia dodatkowych elementów. Prysznice SmartActive to idealne rozwiązanie, które z pewnością zainteresuje osoby poszukujące nowej słuchawki lub planujące w najbliższej przyszłości wymianę dotychczasowej.

Komfortowe baterie termostatyczne - to oszczędność wody pod prysznicem

Środowisko naturalne i jego zasoby to jedne z najcenniejszych elementów naszego życia. Powinniśmy o nie dbać, by móc cieszyć się nimi jak najdłużej. Szczególnie ważną obecnie kwestią jest oszczędzanie wody. Warto zatem postawić na rozwiązania, które sprawią, że będziemy jej zużywać mniej podczas codziennych czynności, takich jak mycie rąk czy branie prysznica. Funkcjonalne baterie termostatyczne utrzymują stałą temperaturę wody, w przeciwieństwie do tradycyjnych baterii dwu i jednouchwytowych gdzie temperaturę wody reguluje się odkręcając odpowiednio kurki z ciepłą i zimną wodą, bądź poprzez ustawianie uchwytu w optymalnej pozycji. W obu przypadkach regulacja zabiera niemało czasu i wody.

Do jakiej łazienki pasuje czarna armatura?

Czerń jest kolorem uniwersalnym i eleganckim i nigdy nie wychodzi z mody, co potwierdza chociażby kultowa mała czarna sukienka. Czarny doskonale harmonizuje z niemal każdą barwą, a w zestawieniu z innymi kolorami sprawia, że tamte wydają się jaśniejsze. Użycie czerni w aranżacjach wnętrz wymaga nieco odwagi, ale przy zachowaniu pewnych zasad i proporcji daje naprawdę oszołamiający rezultat. Wystarczy pamiętać, że im więcej czerni, tym jaśniejsze powinny być pozostałe kolory oraz że na większej przestrzeni możemy sobie pozwolić na przewagę tej barwy.

Umywalka nablatowa i dopasowana do niej efektowna nablatowa bateria to duet idealny

Nablatowe umywalki i baterie kojarzyły się kiedyś wyłącznie z luksusowymi salonami kąpielowymi. Wydawały się być poza zasięgiem tych, którzy o takim zestawie marzyli, ale nie dysponowali wielkimi przestrzeniami. Dziś to się zmieniło. Nablatowa para doskonale odnajduje się niemal w każdej aranżacji i na każdej powierzchni. Ten idealmny duet dodaje wyjątkowości, przykuwa uwagę i może stać się główną ozdobą łazienkowego wnętrza. O wyjątkowości serii stanowi najwyższa jakość wykonania oraz niepowtarzalne wzornictwo.

Bateria umywalkowa na podczerwień - ekologiczne i higieniczne rozwiązanie

Baterie umywalkowe obsługiwane bezdotykowo są coraz bardziej popularne nie tylko w branży projektowej, ale także znajdują zastosowanie w prywatnych łazienkach. Za ich wyborem przemawia fakt, że łączą w sobie komfort użytkowania z wyjątkową higieną. Armatura sprawdzi się zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznych pomieszczeniach sanitarnych. Dzięki intuicyjnej obsłudze, bateria bezdotykowa jest optymalnie dostosowana do potrzeb wszystkich osób, niezależnie od wieku. Baterie bezdotykowe są również rozwiązaniem oszczędnym, zapewniającym zmniejszenie kosztów poboru wody i energii, zaś instalacja typu Plug-and-Play oznacza niskie koszty serwisowania i konserwacji.

Kąpiel pod natryskiem - jak można oszczędzać wodę?

Zasoby słodkiej wody na naszej planecie kurczą się, równocześnie zaś zwiększa się zapotrzebowanie na nią, wynikające ze wzrostu liczby ludności i stopy życiowej. W ciągu najbliższych dekad tendencja ta będzie wzrastać. Wobec odczuwalnych i widocznych gołym okiem skutków zmian klimatycznych coraz bardziej uświadamiamy sobie, że jako zwykli obywatele powinniśmy podejmować działania mające na celu zahamowanie następujących zmian. Filozofia „zero waste” i ekologiczny styl życia to raczej konieczność niż trend, co nie zmienia faktu, że modny minimalizm, styl industrialny i wciąż popularny styl skandynawski doskonale wpisują się w tę tendencję. Prostym sposobem na redukcję zużycia wody jest rezygnacja z kąpieli w wannie na rzecz prysznica.

Higienicznie i oszczędne mycie rąk - bezdotykowe baterie na czasie

Dbałości o higienę rąk uczymy się już od najmłodszych lat, gdyż pozwala ona uniknąć przenoszenia różnego rodzaju bakterii i wirusów. Należy jednak pamiętać, że czynność ta może nie być efektywna, jeśli zaraz później dotykamy zanieczyszczonej powierzchni baterii. Pewność higieny użytkowania zapewnią baterie uruchamiane bezdotykowo.

Baterie łazienkowe wielootworowe do nowoczesnej wanny

Gdy urządzamy salon kąpielowy, długo zastanawiamy się nad wyborem wanny i glazury. Armaturę czasem traktujemy tylko jako uzupełnienie aranżacji. Nie jest to dobre. Jeśli zależy nam na nowoczesnych bateriach, na przykład wielootworowych, musimy pomyśleć o nich zdecydowanie wcześniej niż na etapie dobierania dodatków.

Zestaw prysznicowy, który zmieni każdą łazienkę w luksusowe centrum hydromasażu

Piękne, wysportowane i zdrowe ciało to cel, do którego dąży wielu z nas. I nie chodzi tu tylko o widoczną z daleka muskulaturę, ale o dobre samopoczucie i świadomość dbania o siebie. A żeby dobrze czuć się w swojej skórze nie trzeba wychodzić z domu. Zaawansowana technologia pozwala nam cieszyć się relaksującymi zabiegami odnowy ciała w swoich czterech ścianach.


Stron: 33 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16285 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >