Bezpiecznie przyrządzanie zdrowych i smacznych potraw w kuchence mikrofalowej?

Bezpiecznie przyrządzanie zdrowych i smacznych potraw w kuchence mikrofalowej?

Nowoczesna kuchenka mikrofalowa zrywa ze stereotypem urządzenia do przygotowywania szybkich, niezdrowych posiłków. Dzięki zastosowanym w niej innowacyjnym technologiom, możemy bezpiecznie przyrządzić cały szereg zdrowych i smacznych potraw. Najnowsze urządzenie walczy z istniejącymi mitami, oferując możliwości, jakich dotąd nie miały tego typu urządzenia.

 

Gotowanie kombinacyjne

Samsung MC28H5015AK to znacznie więcej niż tylko kuchenka mikrofalowa. Dzięki zastosowanym trybom kombinacyjnym, kuchenki można używać jako mikrofali (moc 900 W), grilla (moc 1500 W) lub piekarnika konwekcyjnego (moc 2100 W). Możemy także łączyć tryby, np. mikrofalę z grillem, bądź grilla z konwekcją. Ponadto, kuchenka została wyposażona  w system Auto Reheat, który wybiera najlepszy tryb gotowania, w zależności od wagi produktu. Urządzenie ma także 5 trybów rozmrażania.

 

 

Programy dostosowane do Twoich potrzeb

Oprócz standardowych programów gotowania i różnych mocy urządzenie Samsung ma także tryby innowacyjne, na przykład tryb gotowania konwekcyjnego. To rozwiązanie zapewnia równomierny obieg gorącego powietrza w komorze kuchenki. Dzięki temu nagrzewa się ona szybciejzapewniając oszczędność czasu i energii. Potrawy są równomiernie podgrzane, bez koncentracji ciepła w wybranych miejscach, jak to bywa w przypadku stosowania fal elektromagnetycznych. Ponadto, specjalne tryby w ramach opcji Healthy Cooking umożliwiają zdrowe przygotowanie ryb, warzyw i drobiu. Jeśli natomiast nie dysponujemy wystarczającą ilością czasu, możemy użyć trybu Fast Preheat i przygotować posiłek niemalże w mgnieniu oka.

 

Czytaj również: Nowy piekarnik

 

Domowe słodkości z mikrofalówki

Kolejną rewolucyjną funkcją najnowszej kuchenki Samsung MC28H5015AK jest funkcja Dough proof & Yogurt, czyli 5 programów do przygotowywania domowych jogurtów. Bez konserwantów, sztucznych barwników i zagęszczaczy, a na dodatek w dowolnie wybranym przez nas smaku. Dodatkowo, program ten umożliwia także przygotowanie wyśmienitego ciasta drożdżowego. Idealnie wyrośnięte i przygotowane do pieczenia ciasto - od teraz ten pyszny wypiek  może być specjalnością każdej pani domu.

 

 

Higiena zapewniona

Najnowszy produkt Samsung zmienia oblicze kuchenek mikrofalowych także w kwestii higieny użytkowania. Wnętrze mikrofali jest antybakteryjne i łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo pokryte zostało emalią ceramiczną, która jest odporna na zarysowania i zapobiega wchłanianiu zapachów. Urządzenie jest także przyjazne dla rodzin z dziećmi - blokada rodzicielska uniemożliwia niebezpieczne zabawy. Zaawansowana technologia umożliwia również oszczędzanie energii (przycisk Eco Mode). Dzięki tym rozwiązaniom żywotność kuchenki Samsung jest dużo większa niż żywotność innych tego typu urządzeń. 

 

Czytaj również: Okap wyspowy, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie

 

Świetnie gotuje i ładnie wygląda

Kuchenka mikrofalowa firmy Samsung to również fantastyczny design. Najnowszy model występuje w klasycznym, czarnym kolorze z wyświetlaczem LED w odcieniu Ice Blue. Nowoczesna i elegancka, a przy tym niezwykle funkcjonalna i innowacyjna kuchenka firmy Samsung to niezastąpione urządzenie w każdym współczesnym domu.

Źródło: Samsung / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17355 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >