Ceramika sanitarna – lista artykułów

Zastanawiasz się, czy warto kupić toaletę myjącą - poznaj 5 argumentów za tym rozwiązaniem

Sprzedaż toalet myjących zyskuje coraz więcej zwolenników a liczba zadowolonych użytkowników tych urządzeń ciągle rośnie. Ci, którzy mieli już okazję przekonać się jak wygodne jest mycie miejsc intymnych po skorzystaniu z toalety, polecają je innym. Każdy może sprawdzić, ile świeżości daje delikatny prysznic wodą – wystarczy po prostu… skorzystać z toalety.

Toaleta oraz bidet w nowej kolekcji, która łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny, prosty design

Doświadczenia związane z epidemią stawiają przed branżą sanitarną wiele wyzwań. Świadomość, że od higieny zależy nasze bezpieczeństwo, skłania do poszukiwania nowych rozwiązań i przedefiniowania klasycznej toalety. Czy jest to możliwe bez rezygnowania z walorów estetycznych?

Montaż ceramiki sanitarnej - umywalkę i wolnostojącą miskę WC zamocujemy samodzielnie

Aranżacja nowej łazienki lub remont starej to spore wyzwanie – wymaga od nas zarówno dobrego pomysłu na wykończenie, jak i przemyślanego budżetu. Montaże przyłączy wodnych czy skomplikowane przeróbki hydrauliczne lepiej powierzyć specjalistom, ale białym montażem możemy zająć się sami. Pomogą nam w tym gotowe zestawy do mocowania umywalek i miski WC.

Czy ceramikę łazienkową można pomalować? Tak - farbą do renowacji armatury

Nadszedł czas remontu, zaraz nasza łazienka otrzyma drugie życie. Wszystko już wybrane, wszystko dokładnie przemyślanie. Zaczynamy pracę! Nowy kolor ścian, fugi, szafki, wielkie lustro i stylowy kinkiet rzucający mleczne światło… na zszarzałą lub żółtą armaturę. To nie tak miało być. Mimo, że domowy salon kąpielowy wygląda jak milion dolarów, dostrzegamy jedynie zużytą powierzchnię brodzika. Najbardziej designerskie płytki nie są w stanie odciągnąć uwagi od umywalki z zaciekami. Czy do osiągnięcia pełni szczęścia musimy wykosztować się jeszcze na nowy osprzęt? Nie tym razem! Dziś z pomocą przychodzi farba do renowacji armatury.

Czy armatura łazienkowa ROCA jest droga?

W ostatnich latach diametralnie zmienił się sposób postrzegania oraz rola łazienki w domu. Dawniej łazienka traktowana i oceniana była jedynie pod kątem funkcjonalnym. Obecnie stała się pomieszczeniem świadczącym nie tylko o zdrowym trybie życia domowników, ale także o ich dobrym guście. Coraz częściej armatura to zaawansowane technologicznie, innowacyjne, nowoczesne i trwałe produkty o unikatowym wzornictwie. Jedną z takich innowacji jest system Rimless – nowatorski sposób rozprowadzania wody potrzebnej do spłukiwania miski WC. Brak tradycyjnego kołnierza ułatwia utrzymanie higieny, wpływa także na estetykę.

Czy umywalka w łazience potrzebuje stelaża do montażu?

Stelaże podtynkowe utożsamiane są najczęściej ze spłuczką i miską WC. Warto jednak przyjrzeć się ich rodzajom oraz szerszemu zastosowaniu. Bo czy pozostała ceramika nie zasługuje na równie solidną podstawę? W ofercie rynkowej znajdziemy m.in. nowe moduły pod umywalkę o regulowanej wysokości ramy. Dzięki nim zwiększymy potencjał aranżacyjny łazienki – także w sytuacjach, gdy muszą być spełnione wysokie wymagania techniczne.

Ceramika łazienkowa dla zwolenników prostoty i minimalizmu

Śnieżnobiała ceramika jest niekwestionowana bohaterką każdej łazienki. Korzystamy z niej codziennie, dlatego tak ważne jest, żeby była trwała, funkcjonalna i piękna. Teraz w ofercie rynkowej pojawiły się nowe wzory, które przemienią małe i duże wnętrze w wygodny salon kąpielowy.

Toaleta z miską bezkołnierzową - higieniczna i łatwa w czyszczeniu

Czysta łazienka i zadbana toaleta sprawiają, że ich codzienne użytkowanie staje się nie tylko przyjemniejsze, ale przede wszystkim bardziej higieniczne. I choć staramy się dbać o te pomieszczenia najlepiej jak potrafimy, nie zawsze jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów naszej pracy. Postęp technologii zapewnia jednak rozwój wielu innowacyjnych produktów, które ułatwiają utrzymanie czystości w łazience.

Spłuczka w łazience - pytamy eksperta jakie są obecnie dostępne rozwiązania przycisków spłukujących

Mogą być jedno- lub dwufunkcyjne, ze stali nierdzewnej lub z tworzywa, obsługiwane manualnie lub bezdotykowo – oferta dostępnych na rynku przycisków spłukujących jest bardzo szeroka. Pojawia się pytanie – który model wybrać? Wszelkie wątpliwości związane z wyborem przycisków rozwiewa ekspert.

Stelaż do muszli wc oszczędzający miejsce i wodę w łazience

Łazienkę remontujemy średnio raz na dekadę, dlatego warto podejść do tego zagadnienia kompleksowo. Oprócz estetyki warto zwrócić szczególną uwagę na ergonomię wyposażenia i rozwiązania pozwalające na racjonalne gospodarowanie wodą. Funkcjonalne moduły podtynkowe do WC zapewniają oszczędność miejsca i wody.


Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17203 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >