Drabiny mocowane na stałe

Drabiny mocowane na stałe

Wielokondygnacyjne budynki mieszkalne, hotele, szpitale czy też obiekty użyteczności publicznej powinny posiadać doskonałe zabezpieczenia przeciwpożarowe, jak również infrastrukturę umożliwiającą sprawną konserwację obiektu bądź też urządzeń znajdujących się na dachu lub elewacji.

 

Szczególnie ważne jest zapewnienie osobom przebywającym w tego typu budynkach bezpiecznej drogi ewakuacji w przypadku zagrożenia, a odpowiednim służbom prawidłową drogę dotarcia do niebezpiecznych miejsc. Firma KRAUSE, lider na rynku drabin i aluminiowych rusztowań jezdnych, oferuje drabiny mocowane na stałe do budynków (tzw. drabiny pionowe), które zapewniają bezpieczne wejście na budynki, duże maszyny i urządzenia przy pracach remontowo-konserwatorskich oraz inspekcjach. Konstrukcje te stanowią również bezpieczną drogę ewakuacji w razie pożaru lub innych krytycznych sytuacji.

 

Czytaj również: Wysokiej jakości wkrętaki

 

 

Drabiny pionowe KRAUSE, mocowane na stałe do budynków umożliwiają sprawne pokonywanie wysokości. Konstrukcja ta zapewnia bezpieczny i stały dostęp do budynków, jak również maszyn i urządzeń wymagających regularnej obsługi lub kontroli dokonywanej z wyżej usytuowanego miejsca. Drabiny pionowe firmy KRAUSE instalowane są jako wejście zapewniające stałą kontrolę lub możliwość konserwacji budynku, maszyn i urządzeń. Stanowią one również bezpieczną drogę ewakuacji w przypadku różnego rodzaju zagrożeń. Warto zaznaczyć, że drabiny pionowe firmy KRAUSE projektowane są jako konstrukcje modułowe.

 

Czytaj również: Ekologiczne kosiarki bębnowe

 

 

Oznacza to, że poszczególne elementy montowane są jeden do drugiego. Dzięki temu można stworzyć różnorodne kombinacje, najbardziej odpowiadające potrzebom klientów. Co więcej, system ten umożliwia samodzielny, kompleksowy i szybki montaż drabin do budynków i urządzeń. Szeroka gama wyposażenia dodatkowego pozwala spełnić najróżniejsze wymagania wynikające z uwarunkowań miejsca montażu oraz funkcji, jakie dana konstrukcja powinna spełniać. 

Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Meble do ogrodu i na taras Liczba postów: 2 Grupa: Ogród i dzi... Pani Małgorzato jak sprawdzaja się meble, ponieważ kilka dni temu mąż oglądał ofertę w sklepie dajar, zastanawialiśmy się czy zakupić u nich meble właśnie.
  • Relaks w hamaku Liczba postów: 2 Grupa: Ogród i dzi... Pani Małgorzato, myślę, że mam takie samo łóżko jak Pani, moja żona jest z niego bardzo zadowolona. W sklepie dajar jest bardzo duży wybór, wspaniałe rzeczy.
  • Meble ogrodowe Liczba postów: 2 Grupa: Ogród i dzi... Pani Małgorzato ja również robiłam zakupy w sklepie dajar, także mam od nich meble ogrodowe i jestem bardzo zadowolona.
  • Czy budując altankę na działce rekreacyjnej musimy... Liczba postów: 1 Grupa: Ogród i dzi... mój mąz stawiał fundament, ponieważ ja chciałam mieć tam cały czas meble ogrodowe wystawione i nie chciałam żeby przelewała sie tam woda lub wyrastały jakies zi...
  • Z czego wybrać meble do ogrodu? Liczba postów: 1 Grupa: Ogród i dzi... ja wybrałam technorattan ze sklepu dajar, duży zestaw mebli ogrodowych, które moge przenosić gdzie tylko chcę.

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 19576 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 496

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >