Ekologiczny nawóz do roślin

Ekologiczny nawóz do roślin

Odpowiednia pielęgnacja roślin w rolnictwie, warzywnictwie, sadownictwie, czy szkółkarstwie sprawia, że płody mają lepszy smak i zwiększoną wartość odżywczą.

 

Jedyny w Polsce Bioaktywny nawóz organiczny GreenOK – UNIVERSAL PRO – przeznaczony do stosowania w rolnictwie widocznie zwiększa ilość i jakość plonów. Warto zadbać o swoje uprawy już dziś i zaopatrzyć się w najlepszy nawóz na rynku!  

 

Czytaj również: Różne odmiany trawy

 

Universal PRO to płynny koncentrat substancji humusowych wytworzonych z wysokiej jakości łotewskiego torfu. Substancje humusowe i korzystne mikroorganizmy to składniki, które zapewniają glebie poprawę jej własności fizycznych i chemicznych. Dostarczane w naturalnych nawozach sprawiają, że z gleby wydobywa się to, co najlepsze – naturalne związki.

 

 

Linia Universal PRO marki GreenOK to jedyny w Polsce nawóz organiczny, który łączy w sobie substancje humusowe oraz korzystne mikroorganizmy. Znajdują one zastosowanie w uprawach wielu gatunków roślin rolniczych, warzywnych, sadowniczych i ozdobnych. Ich skuteczność jest uzależniona w głównej mierze od czynników biologicznych, z których najważniejszy jest stopień degradacji gleb oraz reakcja poszczególnych gatunków, a nawet odmian roślin.  Korzystne mikroorganizmy działają wszechstronnie na środowisko roślin uprawnych. Zastosowanie tego rozwiązania w nawozach organicznych GreenOK sprawia, że zwiększa się wydajność i skuteczność nawozów mineralnych o 30%.

 

Czytaj również: Sposób na piękne drewno po zimie

 

Ponadto linia Universal PRO zwiększa płody, poprawia ich smak i wartość odżywczą. Koncentrat Universal-PRO wzmacnia rośliny oraz przyspiesza ich wzrost. Umożliwia odbudowę osłabionych roślin oraz pobudza uśpione pąki roślin słabo ulistnionych. Przyspiesza ukorzenianie oraz rozwój silnego systemu korzeniowego. Zwiększa przyswajanie składników odżywczych u roślin. Zapewnia bardziej intensywny kolor liści, stymuluje tworzenie pąków kwiatowych oraz zwiększa kwitnienie. Wzmacnia odporność roślin na niesprzyjające warunki wzrostu oraz może być stosowany wraz z nawozami mineralnymi i środkami ochrony roślin. Zwiększa płody, poprawia ich smak i wartość odżywczą, redukując szczątkowe ilości pestycydów i azotanów w produktach. Universal PRO to namacalna oszczędność w portfelu każdego rolnika, ponieważ można go stosować wraz z nawozami mineralnymi, co redukuje ich zużycie o ok. 30%!

 

 

To, co odróżnia linię Universal PRO od konkurencji, to fakt, iż jest to jedyny w Polsce Bioaktywny nawóz organiczny zawierający substancje humusowe i korzystne mikroorganizmy, a także ogromna WYDAJNOŚĆ produktu. Dodatkowo Universal PRO jest w 100% ekologiczny, co potwierdził Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach, zatem idealnie nadaje się do stosowania w gospodarstwach produkujących żywność ekologiczną” – powiedział Paweł Rusin, Dyrektor ds. Marketingu i Dystrybucji GreenOK.PL.

 

Czytaj również: Pięknie kwitnące rośliny wiosenne

 

Produkt jest zalecany do wszystkich rodzajów upraw i może być stosowany między innymi do nawożenia: ziemniaków, zbóż, roślin strączkowych, rzepaku, warzyw, jadalnych i przemysłowych roślin okopowych, krzewów owocowych, truskawek, a także roślin przeznaczonych na paszę dla zwierząt. W odpowiednich ilościach można go stosować do nawożenia roślin ozdobnych i trawników.

Źródło: Compress / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >