Eleganckie meble i najlepszej jakości dodatki stworzą niezwykły i wytworny klimat

Eleganckie meble i najlepszej jakości dodatki stworzą niezwykły i wytworny klimat

Każdy z nas potrzebuje odrobiny luksusu. Wymarzone buty od ulubionego projektanta, letni domek na wsi, weekend w SPA – duże i małe przyjemności, które dla innych mogą nic nie znaczyć, nam sprawiają radość i pomagają naładować akumulatory. Czytaj dalej

Luksus – wygoda, piękno i harmonia. Te trzy atrybuty wprowadzone do naszego domu sprawią, że zawsze będziemy czuć się w nim naprawdę wyjątkowo. Eleganckie meble i najlepszej jakości dodatki stworzą niezwykły i wytworny klimat, dzięki któremu dom stanie się dla nas prywatnym rajem. Dzięki tekstyliom domowym marki Dekoria.pl z kolekcji Luxury możemy stworzyć w naszych wnętrzach klimat nawet najbardziej odległych zakątków świata i przez cały rok czuć się jak na luksusowych wakacjach.
Grecki gaj oliwkowy
Ciemna zieleń liści i jasny smakowity odcień owoców oliwki, szlachetne brązy i beże piaszczystych wybrzeży i stromych skalnych wzgórz. Grecja - starożytna kolebka piękna i radości płynącej z korzystania ze wszystkich dobrodziejstw świata. Każdy, kto odwiedził kiedyś ten słoneczny kraj wie, że jego mieszkańcy nie szczędzą sobie niczego, co najlepsze. Krajobrazem niezapomnianych, zawsze zielonych wysp Grecji inspirowana jest jesienna kolekcja Luxury proponowana przez markę Dekoria.pl. Poszewki, zasłony, obrusy i inne akcesoria wykonane z tkanin w delikatnych zgaszonych odcieniach roślin i ziemi nadadzą naszemu salonowi elegancji i harmonii. Pokój dzienny stanie się ulubionym miejscem odpoczynku, w którym codziennie będziemy czuć się jak na wakacjach – wolni od trosk i problemów.
Kąpiel w Adriatyku
Jeśli podczas letnich podróży urzekły nas kurorty położone nad Morzem Adriatyckim, dzięki Dekorii możemy przenieść ich niesamowity klimat do swojej sypialni. Głęboka toń morska mieniąca się w promieniach gorącego słońca. Piaszczyste plaże włoskich i chorwackich miasteczek portowych, na których możemy wylegiwać się godzinami. Od dziś dzięki Dekorii we własnej sypialni możemy poczuć się, jak podczas pobytu w luksusowym hotelu usytuowanym nad samym brzegiem Ardiatyku. Piękne, morskie i brązowe dodatki wykorzystane w aranżacji sypialni sprawią, że po przebudzeniu prawie usłyszymy szum morza i poczujemy zapach nietkniętej przez ludzi, otaczającej nas natury.
Szlachetność i piękno
Akcesoria z kolekcji Luxury marki Dekoria.pl to wytworne dodatki, nadające niezwykłego charakteru każdemu wnętrzu. Użyty w kolekcji materiał to najwyższej jakości, dobrze układająca i pięknie mieniąca się kreszowana tafta. W skład kolekcji Luxury wchodzi 12 wzorów tkanin w trzech koordynatach – w kwiaty, pasy oraz gładkie. Dzięki subtelnemu wzornictwu wszystkie tkaniny można dowolnie łączyć ze sobą, zachowując idealną równowagę dekoracji.
Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16253 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 431

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >