Funkcjonalne stojaki łazienkowe

Funkcjonalne stojaki łazienkowe

Wielofunkcyjne wieszaki i stojaki łazienkowe – to nowa propozycja w ofercie firmy Coram Poland. Eleganckie konstrukcje wykonane z chromowanego aluminium są atrakcyjne estetycznie i użytkowo.

 
W asortymencie mulitunkcjonalnych stojaków łazienkowe norweskiej firmy Ljungmann warto zwrócić uwagę na trzy modele. Pierwszym z nich jest stojący, trójramienny wieszak na ręczniki o numerze katalogowym L400933. Stojak ma nietypową – jak na łazienkowe zastosowanie – formę trzech wygiętych w różną stronę prostokątów. Taki kształt dedykowany zwykle do sypialni lub garderoby, dobrze sprawdza się również w łazienkowym zastosowaniu.

 

 

Stojak, który wygląda dość masywnie, wbrew pozorom wcale nie zajmuje więcej miejsca niż wieszaki o tradycyjnym kształcie. Szerokość ma podobną, a formę zdecydowanie bardziej interesującą. Ramiona, delikatnie odgięte do przodu i do tyłu, zapewniają mokrym ręcznikom wystarczająco dużo miejsca do wysychania. Wymiary stojaka:  wysokość: 88 cm, szerokość: 41 cm, głębokość: 22 cm.

 

Czytaj również: Mity na temat mycia podłogi i kilka wskazówek, jak sobie ułatwić tę czynność


Drugi model stojącego wieszaka na ręczniki to konstrukcja klasyczna, z dwoma poziomymi, nieruchomymi ramionami. Uwagę zwraca solidna prostokątna podstawa, w której – w formie litery L –  zamocowany jest drążek. Wszystkie elementy stojaka (podstawa, drążek i ramiona) mają konsekwentnie ten sam prostokątny kształt. Dzięki temu cała forma jest spójna stylistycznie. Stojak o numerze katalogowym L401133 ma wysokość 86 cm, szerokość: 32 cm, głębokość: 20 cm.

 

 

Trzecim  rodzajem stojaka jest multifukcjonalna konstrukcja na papier toaletowy i szczotkę w.c. Podobnie jak dwa pozostałe modele stojak ten zbudowany został z prostokątnych płaskowników, które ujmują całość w atrakcyjną, zamkniętą ramę. Na górze formy znajduje się wieszak na papier toaletowy z klapką, na dole szczotka w.c w pojemniku z mrożonego szkła. Masywna kwadratowa podstawa  zapewnia konstrukcji stabilność. Stojak o numerze katalogowym L400833 ma wysokość75,5 cm, szerokość: 18 cm, głębokość: 18 cm. 

 

Czytaj również: Stworzenie domowego SPA

 

 

Wszystkie prezentowane stojaki marki Ljungmann wykonane są z chromowanego aluminium. Objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Produkty wyeksponowane są w salonie wyposażenia łazienek firmy Coram Poland w Warszawie, przy ul. Bełdan 4. 

 

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17197 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >