Jak łączyć kolory w mieszkaniu?

Jak łączyć kolory w mieszkaniu?

W nowym sezonie FFiL Śnieżka przygotowała dla swoich klientów praktyczne zestawienie ABC Kolorów, które ułatwi podjęcie decyzji i podpowie, jak połączyć kolory w pomieszczeniu.

 

Dzięki praktycznej instrukcji ABC Kolorów możesz dowiedzieć się jak, wybierać barwy, aby uzyskać wymarzony efekt. Na wzorniku z kolorem podstawowym znajduje się nazwa koloru oraz podpowiedź, z jakim kolorem uzupełniającym i kontrastowym można go połączyć.

 

 

 

W ABC Kolorów znajdą również najmodniejsze trendy kolorystyczne Top Colours 2011. Nie zabraknie praktycznych wskazówek pomocnych przy zmianie kolorów wnętrz. Dodatkowo ABC Kolorów zawiera informacje, jak działa Teflon® surface protector na ścianach pomalowanych Barwami Natury. Zastosowanie tego rozwiązania powoduje, że powierzchnia powstała po wymalowaniu Śnieżką Barwy Natury jest łatwiejsza do utrzymania w czystości i w naturalny sposób zapewnia piękne dekoracyjne wykończenie.

 

 

 

 

Źródło: Śnieżka / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak zaaranżować pokój na domowe biuro? Liczba postów: 6 Grupa: Wnętrza A jeśli chodzi o meble, to polecam KAMI, fajna jakość, ładne meble, trwałe, ergonomiczne :)
  • Meble biurowe Liczba postów: 40 Grupa: Ciekawe pom... Ja w kwestii mebli biurowych korzystam zawsze z oferty http://www.jardwaw.pl/, a zdarza mi się to często, bo zakładamy średnio 3 nowe oddziały rocznie. Ta firma...
  • Trwały i niezawodny materiał Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Ja mam właśnie taki zlewozmywak ze stali. Do tego materiału przekonała mnie ta firma: http://pom-sztum.pl/. Oni o stali wiedzą wszystko!
  • Naturalny kamień we wnętrzu Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza No i ta stylizacja naprawdę mi się podoba, prosta nowoczesna, w sam raz. Jedynie zmieniłbym kamień na kamień Celtic, wg mnie bardziej gustowny jest
  • lazienki Liczba postów: 41 Grupa: Najnowsze t... W tym wątku nie powinno zbraknąć również trendów w klimatyzacji ;). Nie wiem czy wiecie, ale na rynku klimatyzacyjnym istnieją nie tylko standardowo wyglądające...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18810 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >