Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się
 
Jakie kolory ścian - nowa paleta kolorów Dulux

Jakie kolory ścian - nowa paleta kolorów Dulux

Trend kolorystyczny Dulux Żywe wspomnienia to paleta zdecydowanych, a zarazem kojących barw, które w połączeniu z oryginalnymi dodatkami nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Potrzeba indywidualizmu oraz odnalezienia zatraconego kontaktu z tradycyjnym rzemiosłem, doprowadziła do powstania nowej tendencji w estetyce, która stanowi przeciwwagę dla wytworów produkcji masowej. Kreowanie otaczającej przestrzeni w zgodzie z naszą niepowtarzalną osobowością to istota trendu kolorystycznego Dulux Żywe wspomnienia.

 

Kolory, na których bazuje paleta Dulux Żywe wspomnienia to połączenie ciepłych, stonowanych barw ziemi z pobudzającymi i energetycznymi odcieniami szarości i żółcieni. Przebywanie w takiej kolorystyce sprzyja relaksowi i inspiruje do zanurzenia się we wspomnieniach. Barwy palety Żywe wspomnienia doskonale sprawdzają się w salonach i jadalniach, gdzie tworzą atmosferę rodzinnego ciepła. Wszystkie kolory tej palety można ze sobą łączyć otrzymując modne i harmonijne kolorystycznie wnętrze.

Dopełnieniem kolorystycznych zestawień trendu Żywe wspomnienia są wkomponowane w przestrzeń pomieszczenia oryginalne i niepowtarzalne dodatki. Drewniane meble, kanapy i fotele pokryte nietypowymi wzorzystymi obiciami, w połączeniu z glinianymi wazonami czy wykonanymi z mosiądzu paterami sprawiają, że wnętrze staje się dziełem sztuki wiele mówiącym o autorach – jego mieszkańcach.

 

Trend Dulux Żywe wspomnienia to propozycja dla ludzi, którzy cenią smak życia, poszukują niebanalnych rozwiązań i mają potrzebę zaznaczenia swojego indywidualizmu. Połączenie wytrawnych, głębokich barw z wyjątkowymi dodatkami, pozwala stworzyć oryginalne wnętrza, będące odzwierciedleniem naszej własnej niepowtarzalnej historii.

 

Źródło: Effective PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Łazienka dla niepełnosprawnych Liczba postów: 3 Grupa: Wnętrza Tutaj jest ciekawy artykuł o przystosowaniu domu dla osób niepełnosprawnych - http://www.mgprojekt.com.pl/blog/przysto sowanie-domu-dla-osoby-niepenosprawnej/# ax...
  • gdzie można kupić ciekawą umywalkę? Liczba postów: 57 Grupa: Najnowsze t... A widzieliście takie zlewy zintegrowane z blatem http://ikuchnie.pl/2014/07/zlewozmywak-z integrowany-z-blatem-kuchennym-gladka-i- plastyczna-powierzchnia/ ?? Ci...
  • Meble do łazienki Liczba postów: 41 Grupa: Ciekawe pom... Aaa.. myślałam, że to tylko blaty robi się z Hanexu :) Jak dbamy o coś należycie to nic złego nie powinno się z tym stać.
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 57 Grupa: Nowości ara... To bardzo ważne, aby pracownicy danej firmy umieli doradzić, coś odradzić, itp.
  • Szafka na buty Liczba postów: 25 Grupa: Porady i op... Tym bardziej, że pierwszą wizytę, konsultację mają darmową. Dzwoniłaś tam?

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 13169 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >