Kabina prysznicowa z powłoką hydrofobową

Kabina prysznicowa z powłoką hydrofobową

W kabinach prysznicowych Actima serii 600 wprowadzono specjalną powłokę hydrofobową CleanControl. Ułatwia ona spływanie kropel wody i zapobiega tworzeniu się osadów na ścianach kabiny, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać ją w czystości.

Kabina prysznicowa to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych i zabieganych, które na korzystanie z kąpieli mają zaledwie kilka minut. Właśnie z myślą o nich powstały produkty ACTIMA z serii 600. Pozwalają one na korzystanie z dobroczynnych właściwości wody osobom, które cenią swój czas. Zastosowanie specjalnej powłoki CleanControl to krok do tego, by móc cieszyć się do woli przyjemnością korzystania z prysznica bez konieczności częstego czyszczenia kabiny.

 

 

 

CleanControl to specjalna powłoka hydrofobowa, która redukuje napięcie powierzchniowe szkła, przyspieszając spływanie kropel wody wraz z osadzającymi się zanieczyszczeniami. To zapobiega przyleganiu brudu do ścian kabiny, a także tworzeniu się osadów z mydła i kamienia. Dzięki CleanControl łatwiej utrzymać czystość kabiny, jej czyszczenie nie musi być wykonywane często i nie wymaga dużego wysiłku. Można zaoszczędzić pieniądze na środkach czyszczących, a kabina wygląda jak nowa.

 

Źródło: PR Solutions / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17203 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >