Nowoczesna technologia narzędzi ogrodowych

Nowoczesna technologia narzędzi ogrodowych

Międzynarodowy koncern Husqvarna Group wprowadza tej wiosny markę McCulloch. Siła, moc, nowoczesna technologia, unikatowy design oraz ciekawa kolorystyka oparta na kontraście czerni i żółci wyróżniają tę markę. Dziś podczas spotkania prasowego zaprezentowano możliwości marki McCulloch także w Polsce. Czytaj dalej

 

Z początkiem tegorocznego sezonu koncentrujemy się na nowej odsłonie marki McCulloch. To marka łącząca w sobie kilkudziesięcioletnie doświadczenie oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jest ona adresowana do grona użytkowników, ceniących sobie siłę i moc maszyn oraz nowoczesny design” – powiedział Krzysztof Wardęga, Dyrektor Zarządzający Husqvarna Poland.

 

Czytaj również: Sposób na piękny, gęsty ogród

 

„Podczas dzisiejszego spotkania prasowego przedstawiono po raz pierwszy markę McCulloch w Polsce  w nowej odsłonie. Zaprezentowano m.in. maszyny takie jak: pilarki, kosiarki, wykaszarki, traktory. Marka ta niesie ze sobą wiele emocji, które staraliśmy się przybliżyć podczas spotkania. Mamy nadzieję na miłe przyjęcie marki McCulloch przez użytkowników, z myślą o których stworzono tę linię produktów” – dodała Marta Winiarek-Miętus, Rzecznik Prasowy firmy Husqvarna. Prowadzone w ramach marki McCulloch aktywności są wspierane działaniami reklamowymi. Tej wiosny trwa ogólnopolska kampania reklamowa. Jednocześnie działania marketingowe realizowane są na terenie całego kraju. Produkty marki McCulloch w Polsce dostępne są w punktach dilerów sieci Husqvarna  oraz sieciach handlowych, takich jak: Castorama, Leroy Merlin, OBI, Praktiker.

 

 

McCulloch w nowej odsłonie…

 Marka McCulloch - to marka, która powstała siedemdziesiąt lat temu na rynku amerykańskim. Najpierw wprowadzono do sprzedaży dwuosobową pilarkę łańcuchową. Potem na rynku pojawiła się jednoosobowa pilarka McCulloch, która była w ówczesnych czasach poważną rewolucją w tej grupie maszyn. Pod koniec lat 60-tych McCulloch wprowadził najlżejszą na świecie pilarkę – gotowa do pracy ważyła niecałe 4 kg.  

 

Czytaj również: Grillowanie czas zacząć!

 

W następnych latach oprócz pilarek dla zawodowych drwali, McCulloch poszerzył portfolio swoich produktów o maszyny przeznaczone także dla amatorów, takie jak: nożyce do żywopłotu, wykaszarki i dmuchawy do liści. Pod koniec lat 90-tych marka została włączona, najpierw na rynku europejskim, potem także amerykańskim do międzynarodowej grupy Husqvarna AB – producenta maszyn do pielęgnacji zieleni. Aktualnie w ofercie marki McCulloch znajdują się produkty takie jak: pilarki, kosiarki, traktory, podkaszarki, wykaszarki, nożyce do żywopłotu, dmuchawy, glebogryzarki, odśnieżarki, osprzęt i akcesoria dodatkowe.

 

 

Nowoczesne maszyny dla wymagających użytkowników

Kosiarki, nożyce do żywopłotu, front mower – między innymi tymi maszynami pielęgnujemy nasze ogrody. Kiedy w ruch idzie silnik spalinowy, a moc i agresywny wygląd maszyny idą ze sobą w parze, żaden użytkownik nie jest    w stanie oprzeć się przyjemności wypróbowania tych urządzeń. Czarno-żółta kolorystyka i ryk silnika sprawiają, że maszyny marki McCulloch wyglądają jak dzika bestia. Któż by nie chciał jej ujarzmić, wiedząc, że pod nowoczesną obudową kryją się najnowsze technologie i moc, jakiej konkurencja może tylko pozazdrościć.

 

 

Gama produktów marki obejmuje: pilarki, kosiarki, traktory, podkaszarki, wykaszarki, nożyce do żywopłotu, dmuchawy, glebogryzarki, a dla każdego amatora czterech kółek coś specjalnego: cross mower i front mower. Te dwie niezwykle zwrotne maszyny zmienią monotonne koszenie trawnika w szalony rajd z przeszkodami w iście amerykańskim stylu! Marka McCulloch to również odśnieżarki. Dzięki tym maszynom każdy może czerpać radość z pracy w ogrodzie przez cały rok!

 

 

 

Źródło: Compress / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17300 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >