Sufity podwieszane wciąż sprawdzają się we wnętrzach

Sufity podwieszane wciąż sprawdzają się we wnętrzach

Sufity podwieszane z rodziny OP to ekologiczne produkty najwyższej jakości, które zapewniają optymalny komfort oraz ergonomię we wnętrzach zróżnicowanych pod względem funkcji i przeznaczenia.

 

Sufity podwieszane z rodziny OP marki Armstrong to białe, laminowane płyty mineralne o specjalnie obniżonej gęstości wełny mineralnej, uzyskanej dzięki najnowszej technologii. Ze względu na swoje walory techniczne, funkcjonalne i estetyczne, idealnie wpisują się w potrzeby współczesnych projektów architektonicznych, a w szczególności tam, gdzie konieczne jest zachowanie odpowiednich warunków akustycznych oraz komfortu wizualnego jednocześnie. 

 

Czytaj również: Nowoczesna przestrzeń hotelowa


 

Walory techniczne, funkcjonalne i estetyczne

Większość z nas chce przebywać, mieszkać, pracować, uczyć się i bawić w możliwie najbardziej przyjaznych i komfortowych warunkach. Nie jest to związane jedynie z poczuciem estetyki, ale także z funkcjonalnością oraz ergonomią użytkowania danego wnętrza. Dzięki optymalnym rozwiązaniom sufitowym, spełnienie nawet najbardziej wygórowanych potrzeb zarówno inwestorów, jak i projektantów, staje się realne.

 

 

– Umożliwiają to m.in. sufity podwieszane należące do grupy OP, występujące w trzech wersjach powierzchni, ULTIMA, PERLA oraz ALPINA – mówi Sylwia Rudnicka z firmy Armstrong. Płyty charakteryzują się przede wszystkim doskonałymi parametrami akustycznymi. W pomieszczeniach, w których są montowane, gwarantują pochłanianie dźwięku na najwyższym poziomie, w klasie A (αw ≥ 0.90). Wysoki współczynnik odbicia światła (na poziomie 85%) zapewnia komfort wizualny, a także pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 20%, dzięki doświetleniu pośredniemu. Wyjątkowa struktura płyt sufitowych pozwala uniknąć efektu filtracji kurzu, przez co panele dłużej pozostają białe i estetyczne.

 

Czytaj również: Najlepszy sposób na malowanie sufitu

 

 

– Nasze sufity wyróżnia ponadto fakt, że są wykonywane w 100% z materiałów odnawialnych, a aż 53% składu płyt OP, zgodnie z normą EN ISO 14021:2001, stanowią surowce wtórne – podkreśla Sylwia Rudnicka.

 

Łatwość montażu i komfort użytkowania

Panele sufitowe OP można łatwo i szybko zamontować, włączając w to również integrację urządzeń serwisowych. Praktyczny rozmiar i niewielki ciężar płyt zdecydowanie ułatwia montaż, a specjalna struktura materiału sprawia, że cięcie oraz umieszczanie produktów w konstrukcji rusztu staje się dużo prostsze.

 

 

– Płyty ALPINA OP, ULTIMA OP oraz PERLA OP nie posiadają ukierunkowanego wzoru na swojej powierzchni, dlatego nie musimy się martwić o ich orientację, a dzięki temu montaż odbywa się znacznie szybciej – wyjaśnia Sylwia Rudnicka. Gładka powierzchnia paneli ALPINA OP i PERLA OP, spełniająca wymogi dla pomieszczeń czystych w klasie ISO 5, pozwala ponadto łatwo usunąć zwykłą gumką wszelkie ewentualne drobne zabrudzenia powstałe w czasie montażu, co zmniejsza ilość odpadów i upraszcza późniejszą konserwację.

 

Czytaj również: Sufity podwieszane w pomieszczeniach szczególnej sterylności

 

Dostępne OPcje i OPtymalne zastosowanie 

Rodzina sufitów OP zapewnia kompletny wybór opcji, szczególnie ze względu na różnorodność rozmiarów, rodzajów krawędzi, a także indywidualnych cech poszczególnych produktów. Ze względu na właściwości akustyczne, wszystkie płyty OP doskonale sprawdzą się w dużych otwartych przestrzeniach biurowych, a także centrach obsługi telefonicznej oraz stołówkach.

 

 

– Jeśli konieczne jest wyjątkowo trwałe rozwiązanie, warto wybrać panele ULTIMA OP, które wyróżnia odporna na zarysowania powierzchnia o drobnej teksturze. Lubianym i często wybieranym przez architektów produktem jest sufit PERLA OP. Elegancki i prosty design płyt idealnie wpisuje się w styl nowoczesnych, surowych wnętrz. Gdy potrzebne jest funkcjonalne, a jednocześnie ekonomiczne rozwiązanie, polecamy panele ALPINA OP. Są niezwykle praktyczne i łatwe w montażu, a przy tym niedrogie i wydajne – poleca Sylwia Rudnicka.

 

Źródło: Yasna Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 1020 Grupa: Ogrodzenia... My również zdecydowaliśmy się na ogrodzenie drewniane, wcześniej myśleliśmy nad siatką ale jednak dzięki temu mamy pełną prywatność i też dużo lepiej to wygląda...
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 212 Grupa: Firmy budow... Użytkownik Gość: zdzisław11 napisał: Wywóz gruzu każdego rodzaju zawsze zlecam ekipie droprecykling.pl . W mgnieniu oka załatwiają ten kłopot. Powoli szykujemy....
  • Lampy do pokoju dziecka Liczba postów: 90 Grupa: Nowości ara... Użytkownik Gość: monika1980 napisał: swietne oswietlenie dla dzieci jest tu www.puchatkolandia.pl/oswietlenie/#wc Body Bardzo ładne :) Jakby ktoś szukał artyku...
  • Odgrzybianie murów i konstrukcji drewnianych budyn... Liczba postów: 28 Grupa: Stawiamy śc... [quote=domi.nika]odgrzybianie to dobra sprawa a znacie dobre srodki na to? https://www.kz-walbrzych.pl/swe dzace-stopy-pr oblem-podologiczny Znam y i polec...
  • Ogrody Zimowe Liczba postów: 78 Grupa: Ogrody A myśle że w każdej porze roku ogród jest piękny! :) Wiadomo, że wiosna lato jest najpiękniej ale zima też ma swój klimat :) My z żoną juz patrzymy za jakimiś k...
  • Jaka będzie łazienka przyszłości? Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza W takim razie jeżeli jesteście teraz na etapie poszukiwań ciekawych propozycji w zakresie baterii umywalkowych, kabin prysznicowych, czy wanien to koniecznie zw...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17314 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >