Szafy garderoby zabudowy, szafy przesuwane - sposób na dobrze poukładaną garderobę

Szafy garderoby zabudowy, szafy przesuwane - sposób na dobrze poukładaną garderobę

Schludny, elegancki wygląd mężczyzny w dużej mierze zależy od właściwego doboru garderoby oraz odpowiedniej dbałości o nią, zwłaszcza o jej najważniejsze elementy – koszule, krawaty i paski. Przy odpowiednim doborze i kompletacji wnętrza zabudowy czy szafy, znajdziemy miejsce na wszystko, także na te mniejsze części garderoby (krawaty i paski) oraz ubrania najbardziej narażone na gniecenie się (koszule). Czytaj dalej

Koszule nie tylko muszą być starannie uprane, wyprasowane i poskładane, ale przede wszystkim odpowiednio przechowywane. Najlepiej w szafie, rozwieszone na drewnianych wieszakach lub starannie poukładane na specjalnie wydzielonych półkach. W ofercie Komandor znajdziemy półki wysuwane z relingiem lub czołem. Są bardzo praktyczne, mają estetyczny i nowoczesny wygląd. Można je zagospodarować, m.in. w formie pionowego słupka, w zabudowie w płycie Komandor. Ich wielkość także zależy od indywidualnych upodobań – można wybrać te, na których zmieszczą się dwie koszule obok siebie lub węższe – na szerokość koszuli i krawata. Jeżeli w ten sposób poukładamy detale naszej garderoby, będą one służyć i bardzo długo wyglądać, jak nowe. 
Sugerowana cena: półka z relingiem (szer. 400) 68,31zł, z czołem (szer. 400) 43,34zł; podane ceny brutto, nie zawierają montażu.

Nie ma lepszego sposobu na uporządkowanie garderoby męskiej niż odpowiednie rozwieszenie czy ułożenie koszul i krawatów, zwłaszcza, jeśli jest możliwość zróżnicowanego zaaranżowania wnętrz szafy lub garderoby. – Dzięki takiej organizacji sprawnie uporządkujemy ubrania. Standardowe półki często mieszczą duże ilości garderoby. Poukładane na nich ubrania, zwłaszcza w głębszej części, nierzadko idą w zapomnienie, a ich forma przechowywania pozostawia wiele do życzenia. Wygospodarowanie pojedynczych półek, przeznaczonych tylko na koszule i męskie dodatki zapewnia zachowanie jakości ubrań na dłużej a ich przezroczystość ułatwi nam szybką orientację, np. gdzie, jaką koszulę położyliśmy – mówi Monika Szczęsny, Dyrektor Reklamy i projektant wnętrz firmy Komandor.

Krawat jest prawdziwie męską ozdobą. Dobrze dopasowany podkreśla charakter właściciela i dodaje klasy ubiorowi. Zwykle wykonany z ekskluzywnych tkanin oraz bardzo kosztowny, wymaga odpowiedniego traktowania. Komandor przygotował kilka propozycji przechowywania męskich dodatków – specjalne szuflady pionowe, uchwyty, a także wieszaki.
W męskiej garderobie powinno znaleźć się co najmniej kilka krawatów, a tak naprawdę –im więcej tym lepiej. Aby nadawały się one do wielokrotnego noszenia i nie sprawiały wrażenia starych i wysłużonych, muszą być odpowiednio przechowywane. Sugerowana cena: 43,87zł, podane ceny brutto, nie zawierają montażu.

Mężczyźni muszą pamiętać, że wymagają one szczególnego traktowania – krawat jest także symbolem pozycji i powagi. Po zdjęciu należy go natychmiast rozwiązać i powiesić.
Szuflada pionowa na krawaty i paski Komandor jest najlepszym rozwiązaniem. – Nic w niej nie zaginie, a jej przestrzeń jest przejrzysta. Krawaty nie mają szans na pogniecenie się. Deformacjom nie ulegną także paski, które nie służą tylko i wyłącznie do podtrzymywana spodni, a są też ozdobą i podobnie, jak krawat stanowią dopełnienie eleganckiego wyglądu mężczyzny – dodaje Monika Szczęsny, Dyrektor Reklamy i projektant wnętrz firmy Komandor. 
Paski odpowiednio zwinięte i umieszczone w specjalnej przegródce szuflady pionowej Komandor, nie zniszczą się, nie wypadają z szafki, a przede wszystkim nie zginą w stertach ubrań.
Wysuwana szuflada na paski i krawaty może być także zaprojektowana na całą wysokość szafy, co daje możliwość umieszczenia w niej dwóch poziomów wieszaków na krawaty. Dodatkowo można też zwielokrotnić układ przegródek i wówczas wykorzystać je do przechowywania nie tylko pasków, ale także spinek do mankietów czy zegarków.
Sugerowana cena: od 165,24zł; podane ceny są brutto, nie zawierają montażu

Źródło: budnet.pl
Autor: Kuźnia PR/ bdunet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3512 Grupa: Porady i op... Użytkownik robertb napisał: Jeśli to dość świeża sprawa to powinno wystarczyć namoczenie i dotarcie ściereczką. Jeśli nie, rozejrzyj się po tych produktach - hg...
  • Meble metalowe do gabinetu medycznego Liczba postów: 6 Grupa: Porady i op... Ja już od kilku miesięcy prowadzę własny gabinet medyczny i myślę, że nadszedł czas na innowacje. W moim przypadku dokumentacja medyczna elektroniczna będzie du...
  • Cegła w salonie Liczba postów: 10 Grupa: Porady i op... Ja kupowałam je stacjonarnie w sklepie gdyż musiałam zobaczyć w rzeczywistości jak taka płytka się prezentuje. Bardzo to ułatwiają wizualizacje jakie są w sklep...
  • Ogrzewanie domu - ogrzewanie węglem? Liczba postów: 77 Grupa: Porady i op... Każdy budujący przeszedł ten temat. Zerknij sobie tu https://kociolcenowy.pl/116-grzejniki-pa nelowe-purmo i sprawdź czy znajdziesz odpowiedzi na wszystkie twoje...
  • Projekt domu. Liczba postów: 21 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Dużą uwagę warto zwrócić na projekt fasady, gdyż to właśnie ona w znacznej mierze decyduje o wyglądzie budynku. Najlepszym rozwiązaniem jest z...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17208 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 401

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >