W jakich barwach mieszkanie będzie sprzyjało wewnętrznej równowadze?

W jakich barwach mieszkanie będzie sprzyjało wewnętrznej równowadze?

Gdzie szukać kolorów, które będą sprzyjały wewnętrznej równowadze i odpoczynkowi? Zdaniem autorów trendu kolorystycznego „The Farm” odpowiedź znajdziemy na wsi, która jest synonimem harmonii i naturalności.

Wzorem lat ubiegłych marka Benjamin Moore zaprezentowała album inspiracji kolorystycznych Color Pulse 2011. Jest to praktyczny i wygodny przewodnik po kolorach, który obrazuje najmodniejsze w danym sezonie style i kierunki w dziedzinie dekoracji wnętrz. W tym roku na księgę składają się cztery trendy kolorystyczne: „The Farm” (gospodarstwo), Order (porządek), Escape (ucieczka) oraz Tribe (plemię).

 

 

Motywem przewodnim kolekcji Color Pulse 2011 jest równowaga rozumiana, jako wsłuchiwanie się w swój wewnętrzny rytm i życie w harmonii z otoczeniem. Do równowagi bardzo silnie odwołuje się kolekcja kolorystyczna „The Farm”, pierwszy tegoroczny trend przedstawiony przez markę Benjamin Moore. W poszukiwaniu spokoju ducha udajemy się na wieś, która jest krainą szczęśliwości, miejscem czystych reguł i harmonijnej koegzystencji. Tutaj dowiadujemy się, jaki kolor ma świeżo zebrane zboże, prawdziwy miód pszczeli, czy w pełni naturalne owoce i warzywa z przydomowego ogródka. Obserwacja życia na wsi leży u podstaw powstania palety kolorów „The Farm”, z której emanuje naturalność, siła spokoju i harmonia.

 

 

 

 

Na kolekcję barw „The Farm” składają się dwie grupy kolorów: Soil (Ziemia) i Food (Żywność). Soil to dziesięć odcieni z rodziny ciepłych kolorów neutralnych m.in. delikatny beż Hush AF-95, czekoladowy brąz Warm Brownie 2101-30 oraz brunatny Sierra Spruce 2108-20. Z kolei Food to kompilacja różnych odcieni bieli (Paper Mache AF-25, Marble White OC-34, Frappe AF-85) z pojedynczymi, mocnymi akcentami z innych rodzin kolorystycznych m.in. trawiastej zieleni Grassy Fields 2034-30, nasyconego fioletu Purple Rain 1386 i ognistej czerwieni Fire Dance 2171-20.

 

 

 

 

Obie grupy kolorów zostały tak skomponowane, aby wybrane odcienie z kolekcji Soil i Food do siebie idealnie pasowały i wzajemnie się uzupełniały. Paleta kolorów trendu „The Farm” przygotowana została z myślą o delikatnych wnętrzach w stylu prowansalskim. Połączenie kolorystyki trendu „The Farm”, rustykalnych mebli i licznych bibelotów, sprawi, że nasz dom przeistoczy się w przytulną oazę spokoju.

 

 

 


Jak zamówić farby w kolorystyce trendu The Farm ?

Każdy kolor trendu „The Farm” posiada indywidualną nazwę i numer identyfikacyjny. Wszystkie proponowane odcienie dostępne są w systemach barwienia: Benjamin Moore® GENNEX® Platform lub Color Preview®. Na podstawie podanej nazwy i numeru koloru obsługa salonu przygotowuje farby Benjamin Moore w kolorystyce idealnie odpowiadającej oczekiwaniom Klienta. Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

 

 

 

 

Źródło: BM Polska / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • zmywarka dla 2 osób? Liczba postów: 188 Grupa: Porady i op... Bo pewnie to nie Ty zmywasz naczynia ;) Ja sobie nie wyobrażam już zycia bez zmywarki, oszczędzam mnóstwo czasu. A co do tabletek, o które wczesniej pytałam, t...
  • Odzież robocza Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Natomiast jeżeli ktoś z was nie jest zorientowany kiedy wykonać audyt bhp to polecam zapoznać się z tym artykułem https://www.biznesnaprawo.pl/artykul/kie dy-na...
  • co na prezent ?? Liczba postów: 354 Grupa: Porady i op... Jeżeli jesteśmy w temacie zastawy stołowej to polecam przeczytać bardzo ciekawy artykuł "Jakie standardy powinno spełniać szkło stołowe?". Artykuł jest dostępny...
  • Osuszacz powietrza - który wybrać? Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... osuszacz powietrza to nie odświeżacz :)
  • Smugi na lustrze. Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Też mam taki właśnie kłopot. Nie wiem, jak poradzić sobie ze smugami na lustrze. Już próbowałam praktycznie wszystkiego. Przeczytałam rozmaite poradniki, a po w...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17331 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >