Wielofunkcyjne piekarniki kompaktowe

Wielofunkcyjne piekarniki kompaktowe

Uwielbiasz rodzinne biesiadowanie? Ćwiczysz, dbasz o dietę i lubisz jedzenie gotowane na parze? A może intensywnie pracujesz i najbardziej cenisz sobie szybkość przygotowywania posiłków?

 

Niezależnie od tego, jaki styl życia prowadzisz, wszystkie Twoje ulubione potrawy możesz z łatwością przygotować w nowych piekarnikach kompaktowych marki Mastercook. Wielofunkcyjne urządzenia z linii Vinci pozwolą Ci zaoszczędzić czas i odpowiednio zagospodarować nawet małą kuchenną przestrzeń. Wybierz ten, który pasuje do Ciebie najlepiej.

 

 

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym sprzętem AGD do swojej kuchni, zwróć uwagę również na to, by dobrze komponował się z Twoim stylem życia i osobistymi preferencjami. Taka decyzja wiele Ci na co dzień ułatwi - dobrze dobrane urządzenia kuchenne pozwolą Ci gotować tak, jak lubisz.

 

Czytaj również: Czy piekarnik może czyścić się sam?

 

Marka Mastercook wprowadziła na rynek trzy nowoczesne modele piekarników kompaktowych - MF-580 ATCX, MFM-570 ATCX oraz MFV-585 ATCX. Każdy z nich posiada inne funkcje, zależnie od tego, co i w jaki sposób lubimy gotować.

 

MF-580 ATCX ma aż 9 różnych funkcji pieczenia, w tym m.in. termoobieg lub grill oraz elektroniczną książkę kucharską, która pokieruje nami krok po kroku. Wyposażony jest również w rozwiązanie Pull System Plus, dzięki któremu blachy piekarnika łatwo wysuwają się na całej długości.

 

Czytaj również: Piekarnik z funkcją gotowania parowego

 

W modelu MF-580 ATCX zastosowano także przełomowe samooczyszczenie pirolityczne, szczególnie użyteczne, gdy często i dużo gotujesz. Natomiast piekarnik MFM-570 ATCX oprócz funkcji pieczenia w termoobiegu posiada przydatną funkcję mikrofal, dzięki której szybko rozmrozisz potrawę, pogrzejesz późny obiad, bądź utrzymasz go w optymalnej temperaturze w oczekiwaniu na pozostałych domowników.

 

Z kolei model MFV-585 ATCX pomoże Ci jadać lekko i zdrowo, dzięki aż 8 funkcjom gotowania na parze, które obejmują m.in. przyrządzanie ryb oraz delikatnych potraw.

 

Czytaj również: W jaki piekarnik warto zainwestować? Linia piekarników z najnowszymi funkcjami

 

Wszystkie piekarniki kompaktowe mają niewielkie rozmiary i pozwalają na aranżacyjną swobodę. Dzięki wysokości 45 cm można wybrać dla nich dowolne miejsce w kuchennej zabudowie np. w szafkach pionowych, lub pod blatem. Z urządzeniami marki Mastercook – jesz i urządzasz w zgodzie z samym sobą!

Źródło: Ego PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17325 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >