Wnętrza o zróżnicowanej fakturze

Wnętrza o zróżnicowanej fakturze

Zróżnicowana faktura, przestrzenne wzory, powłoki imitujące subtelne powierzchnie, soczyste barwy – tak mogą wyglądać dziś nasze wnętrza. Kolekcja oryginalnych systemów dekoracyjnych MAGNAT Style przenosi nas w świat niepowtarzalnych doznań estetycznych. Dzięki nim ściany nie muszą być już tylko białe i gładkie. Czytaj dalej

 

Wnętrza to przestrzeń, którą możemy dowolnie zaaranżować, inspirując się najnowszymi trendami i własnymi odczuciami. Zależnie od doboru odcieni barw i struktur, wygląd wnętrza może działać na nas kojąco lub też pobudzać do działania. Gra świateł – zarówno światła naturalnego, jak i sztucznego, sprawia, że ściany wyglądają inaczej o każdej porze dnia.

 

Czytaj również: Jak można wykorzystać farbę tablicową?

 

Kolekcja MAGNAT Style to zestaw 14 struktur dekoracyjnych, opracowanych z myślą o osobach szukających oryginalnych wnętrz, poprzez które chcą wyrazić siebie. - Tradycyjne białe i  gładkie ściany są eleganckie, ale dosyć monotonne. Wykorzystanie systemów MAGNAT Style pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości kreacji i na nadanie pomieszczeniom zupełnie innego klimatu" -  mówi Łukasz Dobrowolski, Dyrektor ds. Marketingu.

 

 

W pomieszczeniach można stworzyć nowoczesny klimat loftu, poprzez wykorzystanie struktury Beton MAGNAT Style nawiązującej do surowego, naturalnego betonu. Z tego typu ścianami dobrze będą komponować się przedmioty z metalu, szkła i surowego drewna. Z kolei osoby ceniące bardziej efekty dekoracyjne mogą wybrać Stiuk Perłowy – pozwalający uzyskać powierzchnie o szlachetnym, perłowym połysku. Co istotne, w naszych kreacjach nie musimy się ograniczać tylko do salonów czy sypialni. Wybrane struktury MAGNAT Style np. Stiuk Wenecki, Stiuk Wapienny, po odpowiednim zabezpieczeniu, można z powodzeniem stosować również w kuchni i łazience, a więc w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.

 

Czytaj również: O czym należy pamiętać przy urządzaniu przedpokoju?


Struktura Trawertynu imitująca powierzchnię naturalnego trawertynu z charakterystycznymi wżerami i ubytkami na jego powierzchni, doskonale wyeksponuje detale - bryłę kominka, kolumnę itp. Soczysta czerwień sypialni, w zestawieniu z delikatną strukturą Pergameno w srebrnej poświacie Metallico doskonale zgra się z nowoczesnymi, ciemnymi meblami, bambusowymi dodatkami, papierowymi lampami, tworząc wyszukany japoński minimalizm. Stiuk Wenecki stanowi za to idealne tło dla nowoczesnych mebli i dodatków.

 

 

Intonaco w ciepłym kolorze kalcytu wypełni spokojem jasne pomieszczenia, z dużą ilością światła. Zaprosi do odpoczynku od codziennego zgiełku. Grafitowy Marmur nada wnętrzu każdego nowoczesnego i ekskluzywnego biura industrialny klimat. Stonowane kolory i spokojna faktura Samum wprowadzą zaś do gabinetu twórczą atmosferę i wyjątkowy klimat.

 

 

Źródło: Red Pen / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >